Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som išiel s papagájom od veterinára. Ako som šoféroval, nechal som ho sedieť mi na ramene. Niečo ho muselo riadne vystrašiť, začal mi do tváre mávať krídlami a skončili sme zaparkovaní v strome. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola s kamarátkou na nákupoch. Prišla k nám nejaká pani a kamarátke povedala, že je veľmi pekná a mohla by robiť modelku. Potom sa pozrela na mňa a pochválila mi topánky. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa vrátil z týždňovej pracovnej cesty a zistil som, že ten strom, pod ktorým som mal celý týždeň zaparkované auto, pravidelne navštevujú a hniezdia tam vtáci. Celé zle.
Celé zle
Dnes po obede moja malá 8-ročná sestra zahlásila, že budú mať v škole kamery na WC. Keď sme sa jej spýtali prečo, suverénne odpovedala, že "Lebo niektorá z dievčat si utiera o stenu šušne.". Celé zle.
Celé zle
Nedávno ... Krásny jarný deň, vonku svieti slniečko. Chystám sa so synom na prechádzku. Schádzame dole schodmi, otváram vchodové dvere, syn sa zastavuje, ja sa zastavujem... Obaja nechápajúc pozeráme k oblohe, čo sa to deje... Sneží? Po chvílke cítim pichavú bolesť v oku a v tom mi to dochádza... Stali sme sa obeťou poriadne špinavej rohožky... Niekto nám ju vyprášil rovno na hlavy a ešte sa tomu dobre zasmial. Blee. Celé zle.
Celé zle
Dnes som robil skúšky na vodičák a všetko šlo perfektne. Posledná vec, ktorú som mal ukázať bolo cúvanie. Ako som dával ruku cez sedátko spolujazdca, že sa pozriem dozadu, dal som policajtovi po hube. Celé zle.
Celé zle
Včera som musela zobrať manžela do nemocnice. So svojimi kamarátmi dostali úžasný nápad zopakovať pár scén z Klubu bitkárov a zavesiť ich na YouTube. Ich akcia skončila hneď ako manžel dostal päsťou do brucha a ovracal celú dlážku a nie a nie prestať. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol na káve s mojou mimoriadne atraktívnou kamarátkou. Okolo okna, kde sme sedeli, išiel divný chlapík. Pozrel sa na ňu a obrátil sa ku mne s veľkým blahoprajným úsmevom a palcom hore. Potom sa obrátil k nej, sklamane sa zamračil a palec dal dole. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si robil omeletu. No vznikla z toho praženica. Celé zle.
Celé zle
Dnes Dnes som zistila, prečo ma moji mužský kamaráti objímajú najprv pevne, potom jemne a zase pevne. Na svojej hrudi chcú cítiť moje prsia. Celé zle.
Celé zle