Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som volal svojmu kamarátovi, keď mi zdvihol povedal som: "No čo je ty k****?". Z telefónu sa ozval jeho otec, ktorý je náčelník policajného zboru v našom kraji... Celé zle.
Celé zle
Dnes si moja mama dohadovala na pokeci rande s doktorom. Má 48 rokov a je právnik. Pýtala sa, či je doktor MUDr. alebo JUDr. Opakujem, je to právnik... Celé zle.
Celé zle
Dnes som pri hádke povedal svojmu pestúnovi, nech ma nepoučuje, že on nie je môj otec. Odpovedal: "To je pravda, ale aspoň nie som mŕtvy." Celé zle.
Celé zle
Dnes prišla moja 11 ročná sestra domov s chlapcom, ktorého predstavila ako svojho frajera. S mamou sme sa neveriacky usmiali. Ukľudnila nás: "Nebojte, zatiaľ ma chytil len za bradavky." Asi budem čoskoro teta. Celé zle.
Celé zle
Dnes večer sme sa s priateľom bavili o svojich bývalých. Som bi, ale on o tom nevie. Zistila som, že sme mali spoločnú bývalú. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som mala depku a kamarátke som sa cez chat posťažovala. Bol to dlhý text, kde som opísala všetko čo ma deptá. Ona odpísala: "Dúfam, že sa z toho rýchlo dostaneš. Kedy pôjdeme na pláž?" Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som v sude na záhrade videl topiacu sa osu. Neváhal som a kusom drievka som jej pomohol von. Uštipla ma. Ničto ty mrcha. Nabudúce budem múdrejší. Celé zle.
Celé zle
Dnes pribehol môj priateľ z posilky so silnou hnačkou. Keď som sa ho pýtala, čo jedol, povedal, že to má preto, lebo mu jeden chalan ponúkol steroidy. Priateľ ich užil všetky. Bolo to preháňadlo. Celé zle.
Celé zle
Dnes po dvadsiatich rokoch skúseností môj otec stále nevie vysloviť moje meno správne. Celé zle.
Celé zle
Dnes, práve teraz, volám s mamou. Porozpráva sa aj sama. Stačí mi každých pár sekúnd odpovedať "áno", "hm", "naozaj?". Zatiaľ to trvá 36 minút. Celé zle.
Celé zle