Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som pri pozeraní televízie v obývačke nevedomky začala onanovať. Moja mama bola vedľa mňa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som musel presvedčiť svoju priateľku, že ráno sa s ňou nechcem bozkávať preto, že sa hanbím, kvôli zápachu z úst. Ale z jej úst... Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, vlastne vždy som mal veľké ruky (je to výhoda, lebo hrám na klavíri). Nebol by to problém, ak by som ho mal dlhšieho ako prsty. Moja frajerka uprednostňuje, keď ju len prstujem. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme boli s priateľom pozerať hviezdy a videli sme jednu padať. Predtým sme sa dohodli, že ak nejakú uvidíme, tak si nahlas spolu zaželáme niečo romantické. Ja som si želala, aby táto chvíľa nikdy neskončila. On Ferrari. Vďaka miláčik... Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel do práce autom. Spomenul som si na to poobede, keď som vystupoval z autobusu pred domom. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa pred spánkom hrala s vibrátorom. Zaspala som a zobudila sa s ním vo vnútri. Vlastne zobudila ma mama. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola ako obvykle po škole upratovať vo firme, kde v jednej kancelárii pravidelne býva voda v koši. Nechápala som prečo. Až keď som videla, ako si jeden zamestnanec polieva kvet na stole. Opýtala som sa, a on sa priznal. Prebytočnú vodu sa mu nechcelo nosiť až do vedľajšej kuchynky. Kôš v kancelárii bol bližšie. Celé zle.
Celé zle
Dnes som kvôli malej chybyčke neurobil opravný zápočet. Skúšajúci mi ponúkol, že si ho môžem prísť v pondelok ešte raz opraviť. Posledný termín skúšky ale nestíham, a tak sa pýtam, či po absolvovaní pondelnajšieho zápočtu v ďalšom semestri budem môcť ísť rovno na skúšku. Skúšajúci mi na to: "nie, ale aspoň si precvičíte príklady". Celé zle.
Celé zle
Včera som si kúpil topánky a zacvakávacie pedále na bicykel. Povedali mi, že si treba nacvičiť ako uvoľniť nohy, inak spadnem ako hnilá hruška. Mali pravdu. Dnes mám zlomenú ruku. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme mali so sestrou škrečka. Zobrali sme si ho na prázdniny k babke, a kým o ňom nevedela, rozhodli sme sa ju nastrašiť. Položili sme ho do stredu kuchyne a z hrôzou na ňu zakričali: "Babi, babi, v kuchyni je myš!". Babka zvyknutá na hlodavcov v dome pribehla, pohotovo zareagovala a škrečka zadupla. Celé zle.
Celé zle