Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera bol u mňa môj priateľ a celý večer sme vystrájali v posteli. Ráno som našla na vchodový dverách lístok: "Milá suseda, buď si počas vašich radovánok zaťahujte závesy, alebo schudnite aspoň 20 kíl. Obe možnosti sú prijateľné.". Celé zle.
Celé zle
Včera sme so snúbenicou kupovali prvý krát kondómy. Uznal som pred ňou, že najlepšie budú tie najmenšie. Boli mi veľké a plné po 2 minútach. Snúbenica nevyzerala po našom prvom sexe spokojne. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja manželka si tajne holí pazuchy, nohy a aj bobra mojou žiletkou. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla nechať si narásť vlasy, aby mi zvodne zakrývali poprsie. Len som nerátala s tým, že mi budú prsia klesať rýchlejšie ako vlasy rásť. Celé zle.
Celé zle
Včera som presviedčala manžela, že by mohol byť viac spontánny, aby sme si trochu okorenili náš sexuálny život. Dnes večer vtrhol do spálne v pirátskom kostýme, prelepeným jedným okom a šabľou v ruke a kričí: "Roztiahni nohy, inak ťa rozsekám na cucky, bitch!". Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie bol u mňa na návšteve jeden "kamarát" a keď odchádzal, tak si odo mňa vzal kondómy a lubrigačný gél a išiel zase k inej babe. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s priateľkou ležali na posteli a túlili sa. Ona mi ho pohonkávala a po chvili zahlásila: "stříkéj!". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi manžel urobil na tvár. Mal toho veľa a vie že to nemám rada. Celú ma zalepil. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi frajerka priznala, že máva nočné mory o sexe so mnou. Celé zle.
Celé zle
Dnes našla frajerka môj zoznam báb s ktorými som spal, vrátane hodnotenia ich "výkonu" v posteli od 0 do 10. Nemá najvyššie hodnotenie a nie je ani posledná na zozname... Tipujem že som znova single. Celé zle.
Celé zle