Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi priateľka posielala nejaké intímne fotky a chcela nejakú aj odo mňa. Keďže som práve žiadnu nemal ani som sa nemohol sfotiť a chcel som ukojiť jej túžby, napísal som bývalej či by mi neposlala tie, ktoré som posielal jej keď sme boli spolu. Pobavila sa a nakoniec súhlasila, len ich musela triediť, pretože ich pomiešala s tými od jej súčasného priateľa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som ležala na priateľovi ešte normálne oblečená a bozkávali sme sa. Zrazu som pocítila niečo mokré na stehne. Stihol sa spraviť ešte predtým, ako sme niečo poriadne začali robiť. Celé zle.
Celé zle
Včera večer rodičia vyplnili svoje "vyhrážky" a išli spolu na Fifty Shades do kina. Aby som citovala môjho otca - pre inšpiráciu a nový náhľad. No ďakujem pekne. Nestačí, že si musím každú božiu sobotu od desiatej do jedenástej večer vypočuť ich sexuálne eskapády (áno, sú presní ako švajčiarske hodinky). Teraz do ich spálne nebudem môcť už ani vstúpiť zo strachu, čo za život ohrozujúce vecičky nájdem. To by bolo ešte...na hranici mojej tolerancie. Ale počúvať ako otec bičuje mamu, alebo podobné záležitosti, tak to je už naozaj cez. Vopred im ďakujem za psychickú deformáciu. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie mi moja bývalá navrhla skúsiť sex od zadu. Všetko by bolo fajn, keby pri tom neprdela. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj manžel povedal, že moja vagína vyzerá ako majster Yoda. Celé zle.
Celé zle
Včera sme sa s priateľom bavili o tom, či sa orálny sex ráta za sex. Ja som stále tvrdila, že nie. O pár hodín neskôr som ho potom nachytala, ako nemá sex s mojou sestrou. Celé zle.
Celé zle
Dnes som hovorila priateľovi, že by sme si mohli nejak okoreniť nás sexuálny život. Navrhol použiť čierne korenie. Celé zle.
Celé zle
Včera večer keď sme sa s priateľom vrátili domov z jednej oslavy, začali sme sa milovať. Bol ale tak opitý, že v najlepšom zaspal. Asi po minúte sa strhol a začal kričať: "Svine, ukradli mi všetko oblečenie!". Celé zle.
Celé zle
Dnes prišla ku mne "kamarátka na film". Bolo jej jedno aký. Vybral som horor. Celý film sa bála, jačala tak, že som myslel, že niekto zavolá políciu a používala ma ako živý štít pred filmom. Zo sexu nič nebolo a od strachu ledva zašla domov. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno po prebudení sme sa začali s priateľkou šantiť v posteli a zrazu mi chcela strčiť prst do zadku. Odôvodnila to tým, že ja už mám preskúmané všetky jej otvory a ona moje nie. Celé zle.
Celé zle