Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera mi môj priateľ začal vyčítať, že som si ostrihala vlasy. Že som sa mu vždy páčila s hrivou po pás. Neviem, či trpí schizofréniou a dnes nás navštívil jeho "Mr. Hyde", alebo mu "len" preskočilo. Zostrih po bradu nosím 5 rokov. Poznáme sa 1. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci mi pred diskotékou do taxíka nastúpil mladý párik. Išli domov a dievča bývalo ďalej. Keď chalan vystupoval, dal jej prachy za celú cestu až k nej a pýtal si na mňa mobil. Keď ostala sama, pýtam sa, kde presne býva. Ona: "Odvezte ma naspäť, chcem sa ísť ešte baviť!". Ako som ju vysadil, volá mi jej frajer, či som ju v poriadku odviezol. Hovorím, že jasné. A on: "OK., tak príď po mňa, idem sa baviť naspäť na disku!" Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som počas hádky povedala frajerovi, že ma sex s ním už nebaví. Vôbec si to ale nezobral k srdcu (však čo, hysterka jedna) a ja teraz neviem, ako mu to pripomenúť bez toho, aby som ranila jeho ego. Už si dlhšiu dobu pomáham sama. Celé zle.
Celé zle
Včera v noci ma prebudil chalan za oknom, ktorý sa snažil dať mi kvety a pozvať ma von na rande. Tá scéna bola tak či tak strašidelná, no horšie je, že to bol môj bratranec z druhého kolena, ktorý to v hlave nemá moc v poriadku. Zdá sa, že sa do mňa po uši zaľúbil. Celé zle.
Celé zle
Včera si ma moja priateľka vymazala z priateľov a teraz sa na mňa hnevá, že si ju nechcem pridať. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj priateľ po 5. roku vzťahu povedal, že so mnou neplánuje budúcnosť, ale že nemám si to brať osobne. Celé zle.
Celé zle
Včera som napísala milencovi v sms, že na neho stále myslím a že sa neoplatí zaoberať kamienkami, keď mám diamant. V spätnej sms mi odpísal: "Ty môj žlčový kameň.". Celé zle.
Celé zle
Dnes mi dala kopačky. Ja si pušťam dookola pesničku Happy. Celé zle.
Celé zle
Dnes som priateľke volal 45krát. Sťažuje sa, že sa jej neozývam. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zaspal v autobuse. Keď som sa zobudil, moja hlava klenbala na širokom ramene cigaretami páchnuceho muža a z úst mi pomaly stekala slinka. Najhoršie bolo, že ma držal za koleno. Celé zle.
Celé zle