Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som zistil že moja priateľka, s ktorou sme spolu už 6 mesiacov, je vlastne vydatá a stretáva sa so mnou len vtedy, keď ju manžel naštve. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že nádherná speváčka, ktorá spieva v jednej z mojich obľúbených kapiel, je vlastne chlap. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mal piate rande so svojou novou priateľkou. Zjavne sa tak ponáhľala z roboty, že si zabudla dať obrúčku dole z ruky. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som mala svadbu. Okrem mňa na ňu prišli traja ľudia: moja mama, môj otec a kňaz. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma môj priateľ požiadal o ruku. S podmienkou, že najprv schudnem. Celé zle.
Celé zle
Včera sa frajer rozhodol, že mi (prvý krát) pripraví večeru. Keď bola mrazená pizza, ktorú sa pre mňa rozhodol upiecť hotová, povedal „túto časť na tom pečení naznášam“ a za strašného kriku vybral tú pizzu z trúby holými rukami. Má 24. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bola s otcom v kaviarni. Jeden pekný chalan sa na mňa celý čas pozeral, tak som ho išla pozdraviť. Skončilo to tým, že sa ma spýtal či je môj otec voľný. Celé zle.
Celé zle
Včera sme sa prvý krát držali za ruky s chlapcom, ktorý sa mi páči. Bez rozmýšľania som utrúsila, že jeho pravá ruka je jemnejšia... ako keby používal krém iba na tú jednu. Potom bolo chvíľu trápne ticho. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s frajerom pozerali Jurský park. Po filme mi začal rozprávať aké je to úžasné, že tých dinosaurov dokázali na to nakrúcanie tak dobre vycvičiť. Celé zle.
Celé zle