Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi priateľka napísala, že prečo sa jej ani nespýtam, ako sa má. Tak som sa spýtal. Odpísala, že nech sa radšej ani nepýtam. Celé zle.
Celé zle
Dnes v noci mi zavolala moja priateľka, na mol opitá, a začala mi hovoriť ako veľmi ma ľúbi. Potom na chvíľu prestala, aby povedala chalanovi s ktorým bola v posteli aby bol ticho, lebo by som ho mohol počuť. Celé zle.
Celé zle
Dnes som pozerala na internete svadobné šaty pre moju sestru, ktorá sa bude vydávať. Keď môj priateľ uvidel čo mám na obrazovke, povedal: "Ani na to nemysli.". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma priateľka rozhodla zobudiť pusou. Ani som neotvoril oči a začal som ju tiež bozkávať, na čo som dostal facku. Pobozkať ju naspäť automaticky, bez toho aby som si overil či to je naozaj ona, je totiž vraj ako nevera. Celé zle.
Celé zle
Dnes si môj prieteľ konečne uvedomil, že nemôže byť otcom môjho dieťaťa, na čo sa so mnou verejne pred našimi kamošmi rozišiel. Keď som mu pripomenula, že som bola tehotná už keď sme sa spoznali, rozišiel sa so mnou ešte raz, lebo som z neho pred všetkými urobila blbca. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa so mnou rozišla frajerka, pretože som zabudol na naše výročie. Naše 3-týždňové výročie. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že môj prieteľ berie na náš romantický výlet po Taliansku, ktorý sme pol roka plánovali, aj svojich kamošov. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som oslavovala s priateľom 3 roky nášho vzťahu. Ako darček pre mňa sa ma spýtal, či nedáme trojku, a to ani nie s chlapcom, ale najlepšie s nejakou mojou kamarátkou. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moji rodičia rozhodli, že pôjdu so mnou na moje prvé rande. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa rozhodol požiadať o ruku dievča, o ktoré dlhšie márne bojujem. Pozval som ju na kávu, vybalil to zo seba a venoval jej snubný prsteň. Tvárila sa trochu prekvapene, ale mlčala. Obzerala si prsteň, potom ním skúsila poškriabať sklenenú šálku a vrátila mi ho so slovami: "Toto má od diamantu ďaleko. Skús to znova a správne." Celé zle.
Celé zle