Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi dal priateľ kopačky. Chcel byť džentlmen a tak mi poslal SMS do práce počas najväčšieho náporu zákazníkov, deň pred naším výročím. Celé zle.
Celé zle
Včera som išla do kina sama, keďže mi priateľ napísal, že jeho babka je v nemocnici. Na rovnakom filme som ho ale nachytala na rande s iným dievčaťom. Celé zle.
Celé zle
Dnes si len tak vykračujem s priateľkou na prvom rande po meste a zrazu sa na mna vy*erie vrana. Moja celá bunda zasiahnutá riedkym h....trusom. Celé zle.
Celé zle
Dnes som vyznal svoje city dievčaťu, po ktorom túžim už tri roky. Na to ona začala plakať a spýtala sa ma, prečo som si musel vybrať práve ju. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som pracovala pri pokladni v drogérii, zbadala som svojho ex, z ktorého stále bláznim. Keďže iba moja pokladňa bola otvorená, musel ísť s nákupom ku mne. Kupoval kondómy. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išiel do kníhkupectva a videl ako si tam číta jedno krásne dievča. Išiel som okolo a z poličky vybral knihu. Myslel som, že naše knihy budú z rovnakej kategórie a teda dobrý začiatok konverzácie. Pozrela sa na mňa a ja som ukázal moju knihu a usmial sa. Na to odišla. Bola to kniha so sexuálnymi polohami. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi najdena priatelka opisovala vcerajsie stretnutie s kamaratom ako jej dal pusu a ona s mysli ze ju chce len dostat do postele. Celé zle.
Celé zle
Nedávno si dala moja priateľka darček k promócii – nového priateľa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som náhodou objavila blog môjho ex. Očividne kým so mnou chodil, uvedomil si, že je gej. Takže jediný s kým som sa zatiaľ stretávala, prišla o panenstvo a zamilovala sa, sa so mnou stretával len aby si bol istý a v podstate som ho nikdy nepriťahovala. Celé zle.
Celé zle
Nedávno ma jeden atraktívny chalan pozval na kávu. Moja odpoveď bola: „kávu nepijem“. A tak som odmietla prvého mužského, ktorý ma pozval von po 3 mesiacoch. Celé zle.
Celé zle