Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes, rovnako ako celý predchádzajúci týždeň, sa mi môj priateľ neozval, ani mi nedvíha telefón. V sobotu máme mať svadbu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomila, že mi môj priateľ hovorí častejšie suka ako by ma oslovoval vlastným menom. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zistil, že jediný dôvod, prečo som za posledné 4 roky nemal vzťah dlhšie ako týždeň je moja ex. Tá ma prenasleduje a rozpráva ostatným ženám, s ktorými sa chcem zblížiť, hrôzostrašné príbehy o mne. A to sa so mnou rozišla už pred 5mi rokmi. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie v novembri mi kamarát povedal, že sa mu páčim, ale ja som ho odmietla, pretože som si nechcela pokaziť priateľstvo. No nedávno som prišla na to, že ja ho mám viac než rada. Povedal mi ale, že už má svoju priateľku. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme boli s priateľom v meste, sedeli sme v podniku a pýta sa ma, či si ešte niečo nedám. Nakoľko som už nemala na nič chuť, tak som mu povedala, že si neprosím. A on bez akéhokoľvek rozmýšľania povedal, že som lacná. Celé zle.
Celé zle
Dnes som medzi rečou povedala priateľovi, že sa neteším na starnutie. Stále o tom premýšľam keďže mám o pár dní tridsiatku. O chvíľu na to prehlásil: „Nikdy som si nevšimol koľko už máš šedivých vlasov.“ A ponúkol sa, že mi pomôže s farbením. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prvýkrát povedal priateľke, že ju ľúbim. Ona na to: „Vďaka“. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa môj priateľ rozhodol urobiť romantické gesto a daroval mi orgiami vagínu. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj priateľ povedal, že som takmer dokonalá. Jediný dôvod prečo nie som úplne dokonalá je ten, že nemám rada Coca colu. Celé zle.
Celé zle
Včera si odomňa vypýtal číslo jeden chlap, do ktorého som bola dlho zahladená. Vypýtal si číslo na moju sestru. Celé zle.
Celé zle