Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý týždeň ma nechala priateľka. Kamaráti ma zavolali do klubu zabaviť sa a nájsť si nejakú tú babu. Už som mal v sebe aspoň taký liter vodky. Zrazu vidím pri bare nejakú sexy ženu. Idem k nej, chytil som ju a zrazu sa otočila a j**la mi takú facku... Kamoši ma hneď na to ťahali od nej preč. Bola to moja bývalá. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že môj priateľ síce nemá čas mi odpísať na SMSku, ale zato si našiel čas aktualizovať album s mačkami na Facebooku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som videl svoju priateľku ako si ide po ulici ruka v ruke s neznámym mužom. Keď som sa im postavil zoči voči, tvrdila, že ma nepozná a chlapík sa chcel biť. Neskôr, keď sa vrátila do nášho bytu, tvárila sa, akoby sa nič nestalo. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som po dlhoročnom vzťahu prechádzala ťažkým rozchodom. Aby som sa cez to ľahšie preniesla, pozvala som k sebe mojich dvoch najlepších kamarátov. Noc skončila tak, že ja som sedela osamote v jednej izbe a oni skončili v mojej posteli. Celé zle.
Celé zle
Dnes som na Facebooku našla profil svojho priateľa. Aj jeho ženy. Celé zle.
Celé zle
Dnes som pozorovala môjho priateľa ako sedel na posteli v trenkách, špáral sa v nose a svoje šušne si odkladal na stehno.. Po niekoľkých sekundách si uvedomil, že ho sledujem a na obranu mi povedal: "Neboj, potom to utriem.". Celé zle.
Celé zle
Dnes moja priateľka, s ktorou sme spolu už rok, prišla o panenstvo. Ja o svoje zatiaľ nie. Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi vtedajší priateľ na Vianoce nedal žiaden darček, vraj veď nie sú len o nich. Potom mi porozprával, aké darčeky porozdával príbuzným. Celé zle.
Celé zle
Včera sa so mnou rozišiel frajer... počas toho, ako sme sa milovali. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi snívalo, že mal manžel milenku. Horšie bolo, že som si v tom sne robila starosti, aby ho neopustila. Celé zle.
Celé zle