Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera sa môj budúci svokor pohádal so snúbencom, (po tom, čo sa vrátil odo mňa domov), že ak sa chce voziť na aute, mal by začať za neho aj platiť. Pravdou je, že za celé 4 roky, čo to auto kúpili, všetky poistky zaplatil snúbenec, dokonca aj pokuty za omeškania, keď jeho otec neplatil a aj všetky opravy. Najlepšie na tom, je, že asi pred mesiacom budúci svokor vyhlásil, že to auto nepotrebuje. Tá hádka sa začala tým, že keďže auto nebolo doma, on nemohol ísť na nákup. Celé zle.
Celé zle
Dnes manžel podotkol, že máme v poslednej dobe dosť vysoké účty za vodu. Keď som mu navrhla, že sa môžeme sprchovať spolu aby sme ušetrili, zamyslel sa a hovrí: "Hm... tie účty vlastne nie sú až tak vysoké". Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme išli s otcom v aute, pričom mi celý čas dohováral, že by som si mala nájsť lepšieho priateľa, pretože ten súčasný má na mňa veľmi zlý vplyv a stretáva sa s pochybnými ľuďmi. Keď som ho konečne presvedčila, aby mu dal ešte šancu, zastali sme na križovatke a môj priateľ prešiel pred nami úplne na mol s fľašou vodky v ruke. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi dcéra povedala, že by chcela radšej bývať s otcom, s ktorým sme sa nedávno rozviedli, pretože má rýchlejší internet. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa dozvedela, že môj oco neuznáva Valentín - vraj je to len americký nezmysel a na MDŽ tiež mame nič nedal. Chudák mamča. Celé zle.
Celé zle
Včera boli u nás na návšteve kamaráti z práce. Môjmu malému synovi sa zdalo byť náramne vtipné behať celý večer okolo a hádzať po všetkých moje tampóny, predstierajúc, že je to dynamit. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja tehotná manželka rozplakala kvôli starej skrini, ktorú máme na povale a nepoužívame ju, pretože tým ničíme jej skriňový zmysel života. Celé zle.
Celé zle
Dnes v noci som sa zobudila na divné zvuky a nachytala som priateľa, ako s mojou sestrou "špásujú" v kúpeľni. Podľa ich vysvetlenia ona bola námesačná a on sa ju snažil zobudiť. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som išla do obchodu, nakázala som môjmu malému synovi, aby za žiadnych okolností nikomu neotváral dvere. Kľúče som si ale zabudla doma syn samozrejme nechcel pustiť ani mňa. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, keď som mala 17 rokov, sme sa so sestrou stavili, ktorá z nás bude mať ako prvá dieťa. Hneď o rok som tú stávku nedopatrením vyhrala. Celé zle.
Celé zle