Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi môj oco povedal, že nie je normálne, aby som si každý deň dával čisté spodky. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok sme sa s priateľkou rozhodli dať obaja vyšetriť, či jeden z nás nemá reprodukčné problémy, nakoľko ani po 2 rokoch snaženia nedokáže so mnou otehotnieť. Testy žiaľ potvrdili, že problém je na mojej strane. Ako sa dalo očakávať, náš vzťah to časom naštrbilo, a keď som zistil, že ma priateľka pri občasných služobných cestách podvádza so svojím kolegom, ktorý je zároveň aj jej ex, tak som si, v podstate len z pomsty, tiež niekohol našiel. Kolegovu sestru. Strávili sme spolu dva víkendy. Hneď po tom prvom so mnou otehotnela. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi žena vynadala, že si nevážim prírodu, pretože som zoťal strom v Minecrafte. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa spýtala babky, ako vyzerala, keď bola mladá. Ona mi na to: "No vieš, ja som nikdy nebola veľmi pekná... tak isto ako ty.". Celé zle.
Celé zle
Dnes si zo mňa sestra spravila prvoaprílový žart keď mi zavolala, že na parkovisku nabúrala moje auto. Neskôr mi to isté zavolala suseda. Tá už nežartovala. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň v pondelok bol môj 5 kg pes na "prázdninách" u mojej mamy. Dnes - v stredu som ho priniesla naspať domov. Má 7,4 kg. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola na prednáške z interiérového dizajnu. Keď som sa vrátila domov, povedala som manželovi, že dnes nás naučili, že základným pravidlom je nemať doma nič, čo nepovažujeme buď za užitočné, alebo krásne. Manžel sa zamyslel a prikyvoval, pričom sa stále neviem prečo pozeral na mňa. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme maľovali jednu izbu. Už sme mali všetko hotové, tak som išla navariť. Medzi tým si ale náš 5-ročný syn si povedal, že nám pomôže, takže teraz máme zelenú stenu oťapkanú bielou farbou a bielu stenu zelenou. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som viezla dcérku domov zo škôlky mi zrazu v strede cesty povedala, že potrebuje kakať. Tak som jej povedala, že musí počkať kým budeme doma. Hneď ako som potom otvorila dvere, vbehla dnu, stiahla si nohavice a vykakala sa na koberec, lebo "už sme doma". Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma brat spýtal, ako môže niekoho zablokovať na Facebooku. Keď som mu to ukázala, zablokoval ma. Celé zle.
Celé zle