Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes, po vzájomnej dohode, mi moja žena povedala, že si ide dať vytetovať to ,,malé'' tetovanie, na ktorom sme sa dohodli. Domov prišla s potetovanou celou rukou! (som odporca tetovaní) Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja teta (ktorú nedávno okradli) povedala, že by som nemal vešať plachty na šnúru, ktorú vidno z ulice, lebo ich ukradnú. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, keď som bol ešte malý, som bol so svojím dedkom v obchode kúpiť kokos na koláč. Kedže sme ho nevedeli nájsť, a chcel ma rozosmiať, tak sa spýtal predavačky, kde nájdeme koks. Zavolala na nás ochranku. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa k nám nasťahovala svokra. Celé zle.
Celé zle
Dnes nahovorila svokra mojim deťom, že vianoce tento rok nebudú, pretože Ježiška včera zavraždili. Ešte stále plačú... Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s priateľom na návšteve u jeho rodičov a práve keď som si odskočila na wc, začal mi zvoniť mobil. Na tom by nebolo nič zlé, keby mi dnes niekto z kolegov neprestavil melódiu zvonenia na ženu majúcu orgazmus. Celé zle.
Celé zle
Včera mi otec vynadal, že zbytočne plytvám jedlom, keď je navarené a ja si vysmážam mäso. Tak ho zobral a zahodil. To už asi plytvanie nie je... Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol zvolený za "dobrovoľníka", ktorý naučí našu babku používať smartfón, ktorý dostala na narodeniny. Po 2 hodinách sme zatiaľ pri ovládaní hlasitosti. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si vytlačil článok o tom, ako sa treba správať k hysterickej žene. Našla ho moja hysterická žena... Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja babka, ktorá nevie anglicky, dala k narodeninám tričko a veľmi sa tešila, že ho budem stále nosiť. Je na ňom nápis "Touch my boobs". Celé zle.
Celé zle