Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa môj otec rozhodol, že si oholí bradu, no ja som ho presviedčala, aby si ju nechal. Nechal ju v mojej izbe. V sáčku. Celé zle.
Celé zle
Dnes boli deti na balkóne a sledovali opravárov. To by nebol môj syn, aby nekričal "Pakoo, Pakoo"... Čo si oni tak mohli myslieť? A chudák chlapec kričal po susedovi. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami ma omylom zrazila manželka v našej garáži. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala prvú skúšobnú jazdu v autoškole a moja mama si zmyslela, že pôjde pre istotu celý čas za mnou. Na prvej križovatke do mňa zo zadu nabúrala. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami dala mama babičke ktorá s nami býva zvonček, aby nás mohla privolať, keď niečo potrebuje. Nepamätá si síce kto sme, ale zvoní na nás každú hodinu, aby sa spýtala či už budú raňajky. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som bola s deťmi vonku, zrazu sa mi jeden syn rozutekal na jednu stranu, druhý na druhú a kočík dolu kopcom n tratiu. V panike som začala kričať: "Kočík, okamžite sa vráť a dávaj pozor na autá!". Všetci naokolo sa na mna smiali. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa opaľovala hore bez doma na dvore. Po chvíli pribehol náš pes a ľahol si ku mne. Bol strašne zlatý, tak som ho odfotila a poslala fotku otcovi. Potom som si všimla, že okrem psa mám na tej fotke aj prsia... Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa vymkol z domu, tak som musel vojsť dnu oknom. Môj 6-ročný syn si myslel že to je zlodej, tak ako som cez to okno preliezal, pribehol a praštil ma po hlave panvicou. Celé zle.
Celé zle
Včera ako som tak vysával, pozerám na topánky pri botníku - dve moje (jedna na pravú a jedna na ľavú nohu) a 14 kusov topánok mojej ženy, 6 kusov jej papúč plus ďalsie dve papuče mala na nohách. Začínam mať pocit, že moja žena je stonožka. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa naši pohádali kôli tomu, že mama chce byť po smrti upálená a otec pochovaný. Celé zle.
Celé zle