Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som mala sluchátka v ušiach. Jedno mi vypadlo a spadlo rovno do môjho čaju... utopila som si sluchátka. Keď som to rozprávala mame, celkom sa ta tom smiala. Dnes mi utopila moje nové sluchátka ona... že sme rodina sa nezaprie. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s mamou pozrieť dedka, ktorého som nevidela odkedy som lala 4 roky, pretože sme žili v zahraničí. Prvé čo povedal, keď ma uvidel, bolo: "Fúúúha, aké kozy!". Celé zle.
Celé zle
Dnes, aj po 5tich rokoch manželstva sa nič nezmenilo. Maminka zavolá a synček skočí. Privádza ma to do šialenstva. Akoby sme nemali dosť svojich starostí... Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s manželom pozerali telku a bola tam nejaká vymachlená blondínka, ktorá bola očividne tupá jak delo. Poznamenala som, že tá snáď ani nemá mozog, a manžel na to: "A načo by jej bol mozog? Pozri aké má kozy!". Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozišla s priateľom a som z toho dosť zničená. Reakcia mojej mamy? "Mala si s tým ešte pár dní počať, cez víkend nám mal pokosiť trávnik." Celé zle.
Celé zle
Dnes po tom, čo som sa pokúsila o samovraždu, mi môj otec vytvoril poistku, že v prípade mojej smrti mu vyplatia 20 tisíc eur. Celé zle.
Celé zle
Dnes si môj 15-ročný syn zavesil vo svojej izbe na stenu plagát My Little Pony. Začínam mať obavy... Celé zle.
Celé zle
Dnes som piekla koláč. Na stôl som si nachystala cesto, a zatiaľ čo som bola asi pol minúty otočená na druhú stranu, moja dcérka mi doňho pridala za kýblik piesku, ktorý si priniesla z pieskoviska, kde predtým tiež robila "koláčiky". Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa prebral veľmi rýchlo, pretože prvé čo som urobil bolo, že som bosými nohami skočil na lego, ktoré už ráno stihli deti porozhadzovať po celej spálni. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcel žene pomôcť, tak kým bola v obchode, zobral som kopu prádla ktorá ležala v spálni a celú som ju vyžehlil. Potom mi bolo vysvetlené, že to boli špinavé veci, ktoré treba oprať. Celé zle.
Celé zle