Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes mi dala mama urobiť testy na všetky drogy, pretože som sa priznala, že pred 2 rokmi som si zapálila jednu cigaretu. Celé zle.
Celé zle
Dnes so odo mňa sestra požičala mobil, aby mohla počúvať hudbu pri sprchovaní. Zobrala si ho so sebou dnu do sprchového kúta. Celé zle.
Celé zle
Dnes som viezla starú mamu k doktorovi. Zdalo sa jej ale, že ideme príliš rýchlo, tak mi cestou zatiahla ručnú brzdu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som našla v strede obývačky h*vno. Nechápala som, ale tak vyhodila som ho a stále som rozmýšľala, čo to má znamenať. Všetko sa ale vyjasnilo, keď za mnou po chvíli prišla dcérka a spýtala sa, či som nevidela jej vajíčko od psíka. Celé zle.
Celé zle
Včera som išla so synom po stanici a za nami išiel jeden opilec. Komentoval, že aké mám pekné nohy. Večer som to rozprávala manželovi a on na to: "No, ten musel byt strašne ožratý." Celé zle.
Celé zle
Včera sa ma sestra spýtala ako sa volá môj priateľ. Som s ním vyše roka a stretáva ho 2x za mesiac. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som poprosila manžela, aby doma aspoň zmyl podlahu v spálni, lebo už som nestíhala. Keď som prišla z práce, vyzerala byť relatívne čistá. Dnes som ju ešte prebehla metlou a spod postele som vymietla asi kilo prachu. Toľko k upratovaniu... Celé zle.
Celé zle
Nedávno som vynadala synovi, že aj náš kocúr je poslušnejší ako on. Dnes ráno som si našla pred dvermi do spálne dvoch mŕtvych vtáčikov. Syn priniesol. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme mali svadbu. Bola romantická, všetko vyšlo podľa plánu, len nás mrzelo, že jedna vzdialená príbuzná neprišla, a ani nedala vedieť. Dnes sme doma pod gaučom našli neodoslané oznamko s pozvánkou pre ňu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi začali prázdniny, a tak som dnes konečne chcela do noci pozerať obľúbené seriály. Mladšia sestra mi prikázala, že musím ísť spať, lebo jej sa nedá zaspať, keď vie, že niekto v jej blízkosti nespí. Celé zle.
Celé zle