Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera v noci som sa vracal zo služobky v zahraničí. Počas cca 900 km naprieč CH, DE a AT som sa nestretol so žiadnou policajnou hliadkou. Po prejazde slovenských hraníc o pol tretej ráno, mi na pumpe v Jarovciach slovenskí policajti prečesali celé auto... Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme sa v sobotu večer po celodennej túre konečne dostali do dedinky, kde sme mali mať objednanú chatu. Volám do firmy ktorá ju prenajímala, a teta že: "Akú chatu? My vás čakáme v penzióne v Poprade.". Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si pri parkovaní rozrezal durchom pneumatiku o bazmek, ktorý si do parkovacieho miesta nainštaloval neďaleký supermarket. Počas ranného zásobovania do neho nasadia zábrany a počas dňa ich dajú dole, ale zostáva tam taká kovová kocka s ostrými hranami, o ktorú sa môže hocikto dochrámať. Keďže o tejto problematike niečo viem a nemá to tam v takejto podobe čo robiť, zavolal som policajtov, aby spísali zápisnicu. Prišli a povedali mi, že či chcem pokutu 50 éčok a zákaz činnosti, lebo som sa nedostatočne venoval riadeniu vozidla. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola na verejných toaletách a niekto vstúpil do vedľajšej kabínky. Namiesto použitia toalety sa mi ale tá osoba snažila zospodu ukradnúť kabelku. Našťastie som ju stihla zachytiť. Namiesto nej mi ale ukradli pravú topánku. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sedel v poloprázdnom autobuse na ceste do práce. Jedna staršia pani si zmyslela, že bude najlepšie, ked sa postaví hneď vedľa mňa a takmer celú cestu sa bude obtierať zadkom o moje rameno. Keď uznala, že jej to už asi bude stačiť, prdla mi rovno do ksichtu, odstúpila tak dva kroky a usmiala sa na mňa popod tie jej čierne fúziky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno nám vytopilo miestnosť, v ktorej máme gumáky. Celé zle.
Celé zle
Dnes som telefonoval svojmu domácemu ohľadom myši, ktorú občas vídavam v kuchyni. Nestrácal čas, a rovno ma obvinil, že si tú myš chovám ako domáce zvieratko a vybehol na mňa s tým, že sme sa na zvieratách nedohodli. Celé zle.
Celé zle
Včera tankujem na benzínovej pumpe, pri vedľajšom stojane zastaví mladá žena na Land Roveri. Pri spoločnom platení sa snažím nadviazať rozhovor, a pýtam sa jej odkiaľ je auto? Suverénne odpovedala: "vytrtkala som". Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, keď sa moja babka na mňa hnevala, mi zvykla nadávať: "Ty Ficovka jedna!" Ešte som ani volebné právo nemala. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa v obchode jedna pani pýtala svojho syna: "Vezmeme lanový chlieb?" Ja som jej povedal: "To je ľanový." Ona na to: "Veď hovorím - lanový." Celé zle.
Celé zle