Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som bol v práci a šéf dával prémie. Bola to celkom vysoká suma, tak som sa strašne potešil a začal som plánovať, čo si môžem dovoliť, spraviť priateľke radosť, zájsť niekam do wellness, alebo tak. A čo sa stalo? Cestou z práce, bolo okolo 10 hodín večer, som stretol jedno dievča, mohla mať tak 13-14 rokov. Vravela, že sa stratila, že jej mám pomôcť. Pokým som jej vysvetľoval kde je a kadiaľ má ísť, tak niekto zo mňa strhol pracovnú kabelu, sadol do auta aj s dievčaťom a už ich nebolo. Odohralo sa to tak rýchlo, že som nestihol povedať ani "a". Mal som tam peniaze od šéfa. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami sa kamarátka opila a stratila telefón...prišlo mi vtipné, že ani nevedela kde a ako... Mne sa to včera stalo tiež.. Neviem kde a ako. Celé zle.
Celé zle
Včera sme boli pri vode. Na bufete bola veľká reklama "čapovaná kofola". Vypýtal som si dve veľké. teta vytiahla otvorenú dvojlitrovku nechladenej šofocoly a naliala mi z nej do dvoch pohárov. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme prehrali zápas s Nórskom. S Nórskom... Celé zle.
Celé zle
Včera som sa tak opil, že si nič nepamätám. Celé zle.
Celé zle
Dnes kým som stála na križovatke na červenú, nejaký ožratý chlap sa mi vymočil na predné koleso. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som bol na brigáde. Keď som skončil, šéf sa mi spýtal, či mi môže zaplatiť vodkou. Myslel som že sranduje, tak som povedal, že samozrejme. Nesrandoval. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami mi ukradli peňaženku. Po týždni dúfania, že ju niekto nájde a nahlási to na polícii som sa zmierila s tým, že si musím ísť vybaviť doklady. Po dvoch týždňoch vybavovania a platenia mi ju neznáma pani priniesla, že ju našla ešte v deň, keď mi ju ukradli. Ešte som to musela ísť nahlásiť, aby mi nedali pokutu, že som nenahlásila nález. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som v tombole vyhrala podľa slov moderátorky "erotický balíček". Balíček obsahuje kondómy, teleskopickú škrabku na chrbát, malú 0,04 l fľašku fernetu a slovenskej borovičky a plechovku piva. Celé zle.
Celé zle
Minulý týždeň v piatok 6. februára (2015) sme šli autom okolo 20.00 z Vranova nad Topľou do Košíc. To si možno pamätáte, akurát bolo silné sneženie, fujavica, kalamita, všetci čerti so sebou šili. Kdesi neviem kde sa rovno pred nami na poľadovici vykydlo do záveja auto. Nabehli sme jak rota Charlieho anjelov, že ho vytlačíme späť na cestu - štyria chalani - akurát sme išli odohrať futsalový zápas. Tlačíme, tlačíme a ako prudko uhlo, jednému sa pri spätnom zrkadle zasekol rukáv, takže chvíľu za autom bežal a ja som spadol do záveja a kriačik ma dodriapal na nose a čele. Zápas sme v Košiciach prehrali 2:7. Celé zle.
Celé zle