Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som sa prisťahoval do nového podnájmu. V mojej izbe býva ešte jeden chalan, no kedže som prišiel v piatok večer, tak sme sa stretli až v pondelok a to hneď pri v chode do bytu. Tak mu podávam ruku, že "Ahoj, ja som Ondrej." a on na to: "Ahoj, ja som na odchode.". Celé zle.
Celé zle
Dnes keď kamarátka platila v samoobslužnej pokladni, padli jej kľúče do otvoru na mince. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme mali na firemnej akcii tombolu. Šéf chcel zamachrovať a ako hlavnú cenu popri hlúpostiach ako fľaša šampanského dal do užívania svoje firemné auto. Na celý rok, a to aj na súkromné účely. Ja som losovala, a keďže mal vyhrať, lístok s jeho menom som držala do poslednej chvíľe v ruke. V urne mi však vypadol, a ja som vylosovala kolegyňu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol u babky na miestnej diske. Nuda jak v brne. O pol druhej si liham do postele a od susedov pocujem ako kikirika kohut. O pol druhej. No ne*ebe mu? Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, keď som bol na vojne, prišli nás do kasární ostrihať učnice - kaderníčky. Sadol som si na stoličku, za mňa sa postavila jedna učnica, a už som len počul ich majsterku hovoriť: "Urob to ako vieš, ja to potom napravím". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si kúpil nové autorádio. Staré bolo ešte na pásky a horel som nedočkavosťou vymeniť ho, len celý deň nebol čas. Až v noci som sa do toho pustil na parkovisku pri bytovke. Maturoval som tam dobrú hodinu ako vytiahnúť to staré. Keď sa mi to konečne podarilo, tak pri mne zahúkalo policajné auto. Niekto ich zavolal, že sa tam kradne. Doklady som nechal doma... Celé zle.
Celé zle
Včera som bol v krčme autom, tak som si objednal čapované nealko pivo. Keď som si pýtal tretie, čašník sa divil, že chcem nealko, že veď doteraz mi nosil desiatku. Celé zle.
Celé zle
Nedávno prišla jedna pani do predajne, kde pracujem a opýtala sa či nemáme víno. Nemali sme. Predávam v železiarstve. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som bol na drink s kamarátom. Preňho to bol premiérový drink. Táto skutočnosť mi došla vtedy, keď začal chrúmať farebné špáradko, na ktorom bola zapichnutá oliva. Keď som sa ho pýtal, čo robí, odpovedal: "A to nie je z cukru?" Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme odišli na krátku dovolenku a nechali sme kľúče firme, ktorá nám mala zatiaľ začať prerábať kuchyňu. Dnes sme prišli v očakávaní, čo už stihli urobiť. Kuchyňa nedotknutá, no z nedávno prerábanej kúpeľne vytĺkli dlažbu aj obklad a vyhodili vaňu. Pomýlili si zákazku. Celé zle.
Celé zle