Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som sa dozvedel že jedna slečna mala možnosť získať nové auto za 19% jeho hodnoty, alebo ho predať za 70% jeho hodnoty, zaplatiť daň vo výške 19% a stále byť v pluse 50% z ceny auta (cca 7000€ neviem čo to bolo za auto) a ešte sa sťažuje. Fakt Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie, pár rokov dozadu, bežala v nemenovanom denníku súťaž. Kto bude mať po zotretí žrebu 3 rovnaké symboly, vyhráva sadu troch cestovných tašiek. Usmialo sa na mňa šťastie. Keď som si však chcela výhru uplatniť, musela som si dokúpiť štartovnú sadu kartičiek o zvieratách do budúceho albumu za akčnú cenu 5e. Po pár dňoch mi konečne prišiel balík. Bola v ňom jedna taška rozmeru A5 a ďalšie dve boli napchaté v nej. Hlavne, že mi pribalili tie šibnuté kartičky, ktoré sú väčšie ako všetky tašky dohromady. Celé zle.
Celé zle
Dnes som odhalil ako je možné , že môj spolubývajúci má stále nové veci. Objednáva si ich cez internet a potom ich vracia v 14 dňovej lehote. Včera tak mal novú košelu a nohavice, dnes ich balí na poštu. Celé zle.
Celé zle
Dnes nám šéf povedal, že v práci nemáme dovolené sa smiať. Celé zle.
Celé zle
Dnes jedna milá suseda zavolala na moju dcérku policajtov, pretože kreslila kriedou po chodníku. Vraj je to vandalizmus. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma o 9:45 zavolali z kancelárie, že ma niekto hľadá. Keďže sme predvčerom otvorili múzeum, tešila som sa, že prišli návštevníci. Bola to rodinka s dvoma deťmi. Pribehla som s tým, že o desiatej otvárame, nech chvíľku počkajú. Oni na to, že oni sú domáci a že nestihli otvorenie (vtedy bol vstup zadarmo). Na otázku, či sa platí, som odpovedala, že áno. O 9:55 som otvorila dvere a nikde nikoho. Nikde nikoho nebolo ani o 10:20, keď som dvere zatvárala. Celé zle.
Celé zle
Tento rok asi 2 mesiace do zadu som začal podnikať. Zhodou okolností som si po 6 rokoch šetrenia kupil vytužené auto. Susedia si myslia ako sa mi darí, ohováraju ma a dnes mi ho niekto ohádzal vajíčkami . Celé zle.
Celé zle
Včera sa stal Igor Nemeček staronovým prezidentom Slovenského zväzu ľadového hokeja. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa vo fitku rozprával s jednym chlapom, ktorého tam pravidelne stretávam. Zistil som, že robí smetiara a zarobí vyše 900 EUR v čistom + vždy odmeny na konci roka. Ja pracujem na univerzite, mám 3 diplomy, študoval som v USA a publikujem vedecké štúdie. Môj plat je 560 EUR v čistom a pracovná zmluva na dobu určitú - vždy na 1 rok. Celé zle.
Celé zle
Dnes v práci som dala zákazníkovi účet, na ktorom bola veľkými číslicami napísaná suma 9.90€. Podal mi peniaze a sebavedomo mi hovorí: "Päť, to je dobré. Dikíí." Celé zle.
Celé zle