Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som zistil, že záveje sa tvoria nielen na cestách, ale aj vo vlakových vozňoch. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si bol po nový občianský lebo ten starý som niekde stratil. Keď som prišiel domov, tak som zistil, že mi opäť chýba. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som sa rozhodol, že pomôžem skupinke bezdomovcov, ktorí zvyčajne stávajú vedľa nášho domu a priniesol som im nejaké zvyšné oblečenie, ktoré už nepoužívam, aj s kúskom koláča, ktorý napiekla manželka. Boli mi tak veľmi vďační, že ma pri tej príležitosti okradli. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj brat oznámil, že ma upodozrieva z anorexie. Vyvodil to z toho, že som si počas dňa uvarila iba jednu klobásu a minule som nezjedla celú omeletu. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi býval u mňa kamarát gay. Celý rok spával u nás, jedol, chľastal, proste všetko zadarmo. Keď išiel na druhý deň do školy, tak som nemohla mať zažnuté, nemohla som pozerať televízor, byť na počítači, pozerať sme mohli len to, čo on chcel. Spával so mnou v posteli. A keď som sa nasrala a vyhodila ho z postele a poslala ho spať inde, tak sa išiel mojej mame sťažovať, že JA si nevážim to, že on je u mňa. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bola s rodičmi na obede v nemenovanej reštaurácii. V šaláte ktorý mi prinieli boli na vrchu dve skapaté muchy, tak som im ho vrátila, aby mi priniesli nový, bez múch. Čašníčka sa ospravedlnila a ochotne mi priniesli nový šalát. Až keď som ho už skoro dojedla som zistila, že to bol zrejme ten istý. Len ho premiešali, takže tie dve muchy boli tentoraz na spodu. Celé zle.
Celé zle
Dnes 31.12 som našiel psovi kliešťa, keď som ho hladkal aby sa nebál tích dementov, čo hádžu petardy . Celé zle.
Celé zle
Dnes do mňa na križovatke nabúral nejaký chlapík a obvinil ma, že to je moja chyba, pretože nepoužívam smerovky. Išiel som rovno. Celé zle.
Celé zle
Dnes som pridával hlášku na celezle.sk. Po pridaní mi ukázalo okno s hlásením, že o zverejnení hlášky budem upozornený emailom. Ja tu nie som registrovaný a žiaden email som sem nezadával. Celé zle.
Celé zle
Včera na vianočnom večierku som zjedla vela takých tmavo hnedých perníčkov. Samozrejme popilo sa a asi som to prehnala. Prišlo mi zle tak som išla vracať na záchod. Samozrejme som zabudla spláchnuť a keď som odchádzala, vo dverách som stretla kolegyňu. Tá sa potom za mnou vrátila a povedala, že ked už som bola na veľkej, mala som po sebe upratať. Celé zle.
Celé zle