Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes išiel vlak až podozrivo presne, tak sa nám pre istotu pokazila lokomotíva. Celé zle.
Celé zle
Dnes v taxíku. Hovorí mi šofér: " Mladá pani, vidíte, túto pesničku som dal zahrať iba pre vás." Vypeckoval rádio, stiahol okno, začal na plné hrdlo spievať Tři oříšky pro Popelku a išli sme. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išla po Račianskej a jak celý deň pršalo, prešiel okolo mňa jeden chruňo na takom zelenom Nissane, či čo to bolo a celú ma ostriekal. Vodou z kaluže. Bola som premočená, ešte aj gaťky mi zvlhli a bola mi zima. Ostala som totálne zúrivá a zúfalá. A vlhká. Najlepšie bolo, že on to aj videl, ale nezastavil, pokračoval ďalej akoby nič! Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol v kine a vedľa mňa sedel týpek s veľkým sáčkom pukancov. Keď som sa ho spýtal že na ako dlho to ešte má, nechápavo kontroval že prečo? "Lebo ma rušíš" bola moja odpoved. Na čo on povedal "tak sorry" a žral dalej, ešte hlučnejšie. Neskôr samozrejme vytiahol mobil. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si našla v schránke žltý lístoček o nedoručení 2 ks zásielky z dôvodu - "adresát nezastihnutý", napriek tomu, že som bola celý deň doma. Vybrala som sa podvečer na poštu a keď mi pracovníčka vydala balíčky, opýtala sa jej, ako je to možné, že mi to poštár nedoniesol. Odpoveď: "No, ale také my nenosíme domov, pre to si musíte prísť sem, veď je to veľké a ťažké, idú Vianoce, všetci si balíky posielajú, to by sa poštárovi nezmestilo do tašky." Boli to dve CD-čka. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si skracoval cestu do práce pešo cez železnicu. Chlpatí tam účtujú 20 EUR pokutu, ale zbadal som ich za kríčkami skôr ako oni mňa. Tak som si to obišiel a prešiel cez koľaje na inom mieste. Boli tam ďalší a rýchlejší. Celé zle.
Celé zle
Dnes som išla von prvý raz v novej zimnej bunde. Každý obchod, okolo ktorého som iba prešla, začal pískať. Až SBS-kár v kníhkupectve zistil, že na bunde mám stále zabezpečovacie zariadenie, ktoré mi zabudli odopnúť a odkódovať. (Keď som bundu kupovala, tak som nepískala). Celé zle.
Celé zle
Dnes počas cestovania v MHD mi po dôkladnom preskúmaní môjho zabandážovaného kolena postaršia pani hovorí: "Jaaj moja, ani nevíte jakú radost ste mi urobila, že aj vy mladí už máte nalomené zdravie, ne len my dóchodci ...". Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som bol na futbale. Zmeškal som začiatok a bolo veľa ľudí, tak aby som nestrácal čas, postavil som sa medzi fanúšikov súpera, ale povzbudzoval som našich. Aj mi bolo divné, že to nikomu nevadí. Až doma keď, som si vyzliekol vetrovku ... na chrbte som mal 17 vypálených dier od cigarety. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa v jednom bare zo srandy nechala zviazať a začala som machrovať, že sa z toho sama dostanem. Tak som si so zviazanými rukami za chrbtom ako tak sadla na zem pred svoju tašku a vybrala som nôž. Keď to videl jeden típek, ponúkol sa, že mi pomôže. Lenže si pomýlil ostrú a tupú stranu noža, takže teraz mám na ruke 2 zárezy. Celé zle.
Celé zle