Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno som pomáhal svokrovi opravovať vodovodné potrubie. Potreboval som odmontovať jednu trubku, tak som mu povedal nech zavrie hlavný ventil a zakričí, až to bude mať. Zakričal, tak som ju odmontoval. Hneď som schytal prúd vody do ksichtu a voda striekala po celom dome. Ako sa neskôr ukázalo, svokor nekričal preto, že zavrel ventil, ale preto, že sme dali gól. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa pristavil pri veľmi peknej brigádničke, ktorá pár dní zaskakuje kolegyňu na recepcii do fitka a hovorím jej, že keby tu bola stále, určite by som chodil cvičiť častejšie. Ona si ma premerala očami a povedala, že by som mal chodiť častejšie tak či tak. Celé zle.
Celé zle
Včera som na záhrade kosil trávnik. Medzitým som ešte telefonoval so ženou, potom som si môj nový mobil dal do vrecka. To že mi z neho vypadol som si všimol až vtedy, keď kosačka začala vydávať podozrivé zvuky. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som celý deň staval obrovské puzzle. Večer keď boli hotové som zistil, že posledný kúsok chýba. Celé zle.
Celé zle
Dnes som s mojim novým smartphonom nahral 4K video. Nemám si ho kde prehrať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som si v knižnici požičal knihu. Dnes som zistil, že posledná strana s rozuzlením príbehu v nej chýba. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa išiel prebehnúť na bicykli, že si dofúkam aj gumy. Boli už dosť mäkké a ledva sa na nich išlo. Prišiel som na benzínku, no ani za nič som sa nespamätal ako sa s tou pumpou fúka. Nakoniec som si ich nechtiac vyfučal ešte viac a domov som išiel pomaly už na ráme. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si na raňajky robila sendvič na panvici, keďže inú vymoženosť nemám. Pri prekladaní šunky, na korej vrel syr, som si ten vriaci syr vyliala medzi prsty. Au. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zažil ten pocit, keď ti mobil načíta PDF rýchlejšie, ako herný notebook. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami na tréningu som povedal trénerovi, že nemáme s čím hrať. On povedal, že tam je jedna lopta a tam druhá. Zobral som jednu a spýtal som sa, kde je tá druhá. On na to, že nemám odvrávať a dať si 10 drepov. Celé zle.
Celé zle