Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som našiel v záhrade zlatého ježka, tak som sa s ním odfotil, dal som fotku na Facebook a pustil som ho naspäť do záhrady. Asi hodinu na to som ho nechtiac prešiel kosačkou. Celé zle.
Celé zle
Včera sme s priateľom pozerali mojevideo a bolo tam video Líščia rodinka, priateľ sa zhrozil, že v živote také veľké líšky nevidel. Povedala som, že je to normálna veľkosť a on stále nerozumel ako môžu také veľké zvieratá skákať po stromoch, myslel si, že mláďatá líšky sú veveričky. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok na dovolenke som frajera učila plávať v bazéne hlbokom 150cm. Zospodu som ho držala za brucho, on zrazu spanikáril, začal sa metať, skoro nás oboch utopil a pritom mi nechtami doškriabal chrbát. Chrbát mi deň predtým spálilo slnko. Ako dôvod tohto svojho počinu uviedol, že "on sa zlakol, že sa ide vo vode otočiť." Celé zle.
Celé zle
Dnes som doslova na kolene vylepšoval pájkovačku. Oblepoval som napájací kábel, lebo sa čoskoro asi prederie. Ako som s ňou manipuloval, zrazu cítim, že ma niečo na stehne uštiplo. Nebolo to uštupnutie. Kábel som zabudol vytiahnuť zo zásuvky, a ako som sa s ním hral, nevedomky som na nej stlačil žhavenie a prepálila mi cez tepláky dieru. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa vrátila z dovolenky. Kým som bola preč, kamarátka sa mi starala o šteniatko. Teraz ju má radšej ako mňa a skučí, že odišla. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň môj pes odmietal jesť, tak som ho zobral k veterinárovi. Nakoniec som zaplatil 50 Eur za informáciu, že zrejme nemá rád tie nové granule. Celé zle.
Celé zle
Dnes som našim andulkám opravoval klietku. Okrem iného som na ňu prilepil aj kŕmitko, pričom som nešetril lepidlom, aby znovu neodpadlo. Keď sme sa neskôr prišli pozrieť či to kŕmitko drží, zistili sme, že drží veľmi dobre. Aj andulky na ňom celkom dobre držia. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa snažila presvedčiť priateľa, aby sme išli v lete na plavbu výletnou loďou okolo Stredozemného mora. On ale nechce ísť, lebo sa bojí, že by sme mohli naraziť do ľadovca ako Titanic. Celé zle.
Celé zle
Včera na lyžovačke som pri obúvaní lyžiarok nechal otvorený kufor auta. O chvíľu som videl veľkého, špinavého psa ako pchá hlavu do kufra, tam, kde sme mali nakrájanú salámu. Pochytil ma amok,ked som videl zožratú salámu.Tak som toho psiska chyti, odhodil, vynadal mu a dal mu facku! Bol taký vyvalený, že ani neštekol a zdrhol. Keby chcel, tak ma mohol dohrýzť na chudáka veď mi bol po pás. Cestou z lyžovacky sa manželka priznala, že tú salámu zjedla ona... Celé zle.
Celé zle
Včera môj pes zjedol môj zásnubný prsteň. Teraz vždy keď ho idem vyvenčiť, musím behať za ním a prehrabať každú jeho "kôpku", či tam náhodou nie je. Celé zle.
Celé zle