Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Tento týždeň mi prišiel email od veterinára v ktorom mi oznamuje, že moja mačka mešká na pravidelnú ročnú prehliadku. Asi pred mesiacom mi ale zomrela a práve on sa mal postarať o jej telo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som robila na obed zapekané cukiny. Spokojne som ich dala do trúby a odišla z kuchyne. Po necelej hodine som ich išla slávnostne vybrať, a tu vidím, že som zapla iba ohrev a neotočila regulátor teploty. Celý ten čas sa "fúkali" na 50 °C. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chytil na plavárni kŕč. Plavčíkovi trvalo 5 minút kým prestal flirtovať s babou a išiel ma zachrániť. Celé zle.
Celé zle
Včera som si kvôli hokeju kúpil nové veľké LCD. Dnes pozerám hokej. Po druhej tretine prehrávame 7:1. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa snažila povesiť nové záclony. Inštrukcie mi ale nedávali veľký zmysel, tak som sa rozhodla improvizovať. Bojovala som s nimi dobrú pol hodinu. Keď sa mi ich konečne podarilo povesiť, garníža to vzdala a padla mi rovno na hlavu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno moja žena zistila, že existujú potravinárske farbivá. Všetko čo odvtedy navarila, bolo kriklavo zelené, žlté, alebo ružové. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si išiel konečne pozrieť napínavú detektívku, čo som si pred týždňom nechal nahrať. Nahrávanie skončilo v tom najlepšom. Pred rozuzlením. Celé zle.
Celé zle
Nedávno dostala moja mama nový mixér. Na druhý deň sme mali na obed kura s brokolicou, zemiakmi a paradajkou. V šálke. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som absolvoval svoj prvý asistovaný zoskok padákom. Veľa som z toho zážitku ale nemal - omdlel som keď sme vyskočili a prišiel som k sebe keď sme dosadli na zem. Celé zle.
Celé zle
Včera som si išiel urobiť zálohu fotiek dovolenky z notebooku na externý disk. Ale kamoš ma zavolal na pivo, tak som sa k tomu nedostal. Dnes mi odišiel disk v notebooku. Fotky už asi nezachránim. Celé zle.
Celé zle