Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa môj pes rozhodol, že svoju veľkú potrebu vyrieši priamo v otáčacích dverách. Kým som stihla čokoľvek spraviť, dvere to porozotierali dokola. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok keď som sa chystala na snowboardovačku s bratom, tak si hovorím, že šak načo sa budem malovať, idem len na svah. A ako tak čakám už na svahu v rade pri pome tak vlekár na mňa stále pozeral. Tak som sa mu slušne pozdravila, že dobrý deň a on na mňa "Vy šče pan abo pani?" No kukám na neho, že či som zle počula a len tak ironicky som zapustila, že "No chalan" a on mi na to s vážnou tvárou "I jestem myšleč to same" Celé zle.
Celé zle
Dnes mi konečne prišli poštou lístky na koncert mojej obľúbenej skupiny. Koncert bol včera. Celé zle.
Celé zle
Včera som pri hraní GTA ucítil smrad spáleniny. Doma som bol sám. Išlo to z kuchyne. Rýchlo som si spomenul, že som dal na 8 minút variť cestoviny. Pred 4 hodinami. Voda vyvrela, čierna placka vzbĺknuť nestihla, ale hrniec to už nerozchodil. Celé zle.
Celé zle
Dnes som pozeral v telke film. Jedna z postáv sa volala rovnako ako môj pes. Keď zavolali jeho meno, bol z toho taký nadšený, že skočil hlavou rovno do telky. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som hral World of Warcraft, keď som si uvedomil, že už meškám. Pol hodinu. Na vlastnú svadbu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som kúpil mačke žrádlo v plechovke. Keď som jej ho dal do misky, zo zvyku som oblizol lyžicu, s ktorou som ho vyberal. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moje dva papagáje rozhodli, že moja hlava je najlepšie miesto na splodenie potomstva. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s mamou zistili, že odpoveď na otázku „Je náš pes dostatočne sprostý na to, aby vyskočil z okna idúceho auta?“, je áno. Celé zle.
Celé zle
Dnes si zo všetkých asi 100 kníh, ktoré má môj pes na dosah, vybral a roztrhal práve knihu „Môj pes - základná škola výcviku“. Celé zle.
Celé zle