Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dávnejšie sme boli s kamarátmi na kúpalisku. Jeden z kamarátov ma zrazu stiahol pod vodu, tak som sa inštinktívne chytila prvej veci, čo sa mi dostala do ruky. Boli to plavky staršieho pána, ktoré som mu pri tej príležitosti stiahla. Celý zvyšok dňa sa na mňa potom divne usmieval. Celé zle.
Celé zle
Včera mi povedal otec, že by som si mal prestať cmúľať a obhrýzať slúchatká, lebo nové mi nekúpi. Povedal som mu že tieto vydržia ešte dva roky. Dnes som si všimol, že divne smrdia. Splesniveli a nefungujú. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol so synom kúpiť snowboardové topánky, lebo staré sú mu už malé. Po príchode domov sme zistili, že sme kúpili presne tie isté topánky. Ešte aj veľkosť bola rovnaká. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme boli s frajerkou na bajkoch. Celý čas som išiel za ňou, no na chvíľu som sa zamyslel a úplnhe som stratil prehľad o tom, čo sa deje okolo. Keď som sa uvedomil, pozerám že je stále predo mnou, tak som išiel pekne ďalej za ňou. Síce mi bolo divné že ideme inam ako sme pôvodne chceli, ale neriešil som to. Až keď cyklistka predo mnou zašla do domu ktorý nepoznám mi došlo, že som celý čas išiel za niekým iným. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa z bytu podomnou konečne odsťahoval sused, ktorý hral v jednom kuse na husliach a už mi tým poriadne liezol na nervy. Dnes som zistil, že nový nájomník hrá na bicích. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si kúpil drahé sluchadlá k PC s externou USB zvukovou kartou na 8 kanálový zvuk. Asi hodinu na to som si vysával koberec v pracovni, a hovorím si, že nezaškodí trochu prachu povysávať aj z vetráku na laptope. Povysával som si aj tú novú zvukovú kartu. Po vytiahnutí samozrejme nefunguje. Celé zle.
Celé zle
Dnes som predal cez inzerát pár činiek, ktoré boli pre mňa príliš ťažké. Chlapík ktorý si ich prišiel vyzdvihnúť vyzeral byť dosť statný, takže som sa až tak nehanbil... kým mi nepovedal, že ich kupuje pre svoju ženu. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som sa išiel osprchovať po saune. Zistil som, že som si zabudol sprchový gél. Po miernom váhaní som sa spýtal staršieho pána, či by mi požičal svoj sprchový gél. Myslel som že to bude v poho, veď sme ľudia. Odpovedal mi doslova: "Vieš čo? Nie!" Celé zle.
Celé zle
Dnes som si zlomil nohu. Zajtra som mal ísť na cyklodovolenku. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sa mi pokazila základná doska na notebooku po tom, ako som ho pripravoval na predaj záujemcovi z inzerátu. Ráno si mal po neho prísť nový majiteľ. Teraz nemám ani notebook, ani peniaze na kúpu nového. Celé zle.
Celé zle