Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som zistil, že môj pes je zákerný génius. Keď som si sadol za stôl s obedom, začal štekať smerom ku vchodu, ako keby bol niekto pred dverami. Išiel som sa teda pozrieť, no nebol tam nikto. Keď som sa ale vrátil, našiel som svojho psa na stole, ako dojedá môj rezeň. Celé zle.
Celé zle
Dnes som prišla domov a syn práve vyberal z mikrovlnky rožok miestami spečený na uhol. Pravítkom ho premeriaval a na môj nechápavý pohľad reagoval stručným vysvetlením: "Meriam rýchlosť svetla." Celé zle.
Celé zle
Dnes som si privstal aby som vyfotil východ slnka. Ešte za tmy som dorazil na hrebienok a v pokoji si rozližil statív. Nastavil som foťáčik, a keď sa objavili prvé lúče slnka a krajina vyzerala dokonalo, urobil som prvú fotku. Tá blbá mašina zapípala a vypísala "NO MEMORY CARD". Kartu som si zabudol doma v počítači. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, keď som bola malá, bol u nás bratranec. Priniesol si škrečka, a ten pekne papal čokoládku, ktorú som mu dala. A potom zdochol. Ale nechceli ma raniť, tak mi nepovedali, že kvôli mne. A keď prišli znovu, mali nového škrečka. A ja som mu znovu dala papať čokoládku... Celé zle.
Celé zle
Dnes som hral s kolegom CS. Pridal sa tretí. Vyhral to. Bol to jeho otec. Hral countera prvý krát. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami ma kamarátov brat učil hrať na gitare. Išlo mi to tak žalostne zle, že sa ma s vážnou tvárou opýtal: "Ty si ľaváčka?" Celé zle.
Celé zle
Dnes sa doma všetci podozrivo tvárili. Večer som na to prišla. Moja zlatá rybka je trochu menšia a na ľavom boku dorástla chýbajúca šupina. Mysleli si, že si nevšimnem, keď starú spláchnu a kúpia novú. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi, keď ešte žil náš pes, keď prišla nejaká návšteva, pes zvykol prísť do obývačky, prdnúť si a nenápadne odísť. Smrad tam zostal a každý na každého tak nenápadne zazeral... Celé zle.
Celé zle
Dnes ma jedna susedka obviňovala, že môj pes očúral výťah. Mám korytnačku, pes zomrel pred dvoma rokmi. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi sme mali so sestrou škrečka. Zobrali sme si ho na prázdniny k babke, a kým o ňom nevedela, rozhodli sme sa ju nastrašiť. Položili sme ho do stredu kuchyne a z hrôzou na ňu zakričali: "Babi, babi, v kuchyni je myš!". Babka zvyknutá na hlodavcov v dome pribehla, pohotovo zareagovala a škrečka zadupla. Celé zle.
Celé zle