Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som si stiahol srandovnú appku, kde keď sa potrasie mobilom, obrazovka vyzerá ako rozbitá. Hral som sa s tým tak dlho, až mi vyletel z ruky a obrazovka ostala naozaj rozbitá. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som sa bol kúpať a na nie celkom vysušené plavky som si obliekol kraťasy. Potom sme šli na kolotoče, a keď som sedel v centrifúge, gate pekne nasali vodu z plaviek. Vyzeralo to, že som sa tam od strachu počúral. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme druhý deň s rodinou na stanovačke v prírode. Napriek počasiu, hmyzu a nedostupnosti normálnej toalety, všetko bolo v poriadku, kým sa nám nezlomil otvárač na konzervy. Teraz môj tvrdohlavý manžel trvá na tom, že ďalších 5 dní prežijeme aj na mussli tyčinkách. Celé zle.
Celé zle
Dnes som našiel zatúlaného psíka. Na obojku mal kontakt na majiteľa, tak som mu zavolal. Keď sme sa stretli, myslel som že pobeží k nemu, tak som ho položil na zem. V tom momente zdrhol a zasa sa stratil. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcel potešiť priateľku tým, že jej zahrám na gitare. Pri prvom tóne sa roztrhla struna a vystrelila jej priamo do tváre. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcela ísť cvičiť. Namiesto toho som tri hodiny za kompom pozerala na YouTube funny videá s mačkami. Celé zle.
Celé zle
Dnes som dala môjmu šteňaťu odmenu za to, že sa konečne nevykakalo na verande ale na tráve v záhrade. Neskôr celú verandu povracalo. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol na koncerte mojej najobľúbenejšej skupiny. Lístky som mal kúpené viac ako pol roka dopredu s najlepším miestom na sedenie. Všetko bolo perfektné, kým si rovno predo mňa nesadol chlapík dvakrát tak veľký ako ja. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa rozhodol motivovať k cvičeniu pri pohľade na vymakaného chlapa na mojom kompe. Hneď po tom, čo som docvičil, vošiel dnu môj otec. Ja som ešte ťažko dýchal a na monitore chlapík v tangách vo fitness póze. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sa mi zlomila vidla keď som sa bicykloval. Dopadlo to tak, že som hlavou prerazil železný plot. Celé zle.
Celé zle