Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som bola na treťom rande s chalanom, ktorý sa mi stále viac a viac páči. Po chvíli sa ma spýtal, či by mi vadilo, keby sa k nám neskôr pripojil jeho kamarát Feri. Ako sa neskôr ukázalo, "Feri" je jeho penis. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som mal rozlúčku so slobodou a kamoši mi objednali striptérku na "lap dance". Všetko bolo super, kým mi rovno do tváre nepustila najhorší prd, aký som kedy zažil. Celé zle.
Celé zle
Včera sme s priateľom boli na jednej párty. Po príchode domov sme sa rozhodli spolu pomilovať. Všetko bolo skvelé, ale keď už mal konečne do mňa vniknúť, v tom momente sa otočil a povracal sa. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi môj drahý po sexe povedal: "Neutieraj, vstrebávaj!" Celé zle.
Celé zle
Včera dávali v telke reklamu na nejaké sušienky. Počas reklamy som môjmu milému povedala, že mám na TO chuť. On sa postavil a niekam odišiel. O chvíľu sa vrátil aj s tými sušienkami. Asi sme sa nepochopili... Celé zle.
Celé zle
Nedávno kamarátova bejvalka (vtedy ešte súčasná) pri výbere obuvi na môj koncert odmietla ísť v podpätkoch s argumentáciou, že sú väčšie ako môjho kamaráta penis. Celé zle.
Celé zle
Dnes, pred piatimi minútami, si moja "kamarátka s výhodami" zmenila status na "Som tehotná :)". Po tom, čo som prekonal veľmi intenzívnu paniku a len tak tak sa vyhol infarktu vrátane piatich za sebou nasledujúcich cigariet mi napísala správu, že je to len nejaká blbá hra a že jej dnes prišli krámy. Celé zle.
Celé zle
Dnes som povedala priateľovi, že je v posteli ako divoké zviera. On mi na to povedal, že ja som v posteli ako mŕtve zviera. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno, ako každé, sa bol priateľ vycikať. Celý čas pri tom strašne nahlas prdel a vykrikoval pri tom: "Cikinko, ty prasa! Že sa nehanbíš! No fuuuuj!". Cikinko je náš yorkšír, ktorý ležal celý čas pri mne v posteli. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme ležali s priateľom u mňa a pozerali film. Pre vytvorenie nálady som zapálila ružovú vonnú sviečku a tešila sa, aká je celá chvíľa nádherne romantická. Vtom sa ku mne otočil priateľ sa spýtal sa: Nechceš mi ho vyhoniť? Celé zle.
Celé zle