Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa ma chalan, s ktorým som bola asi na piatom rande spýtal, či by sme spolu mohli chodiť. Keď som súhlasila, vytiahol papier s hlavičkou "Zmluva o partnerskom spolunažívaní" a chcel aby som to podpísala. Celé zle.
Celé zle
Dnes na Valentína sme si s priateľkou vymenili darčeky. Ako sme zistili, nakupovali sme v tom istom obchode. A kúpili si presne to isté. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa po 2 mesiacoch znovu stretli s priateľom, ktorý študuje mimo Slovenska. Keď som ho zbadala, rozbehla som sa k nemu, on ma chytil do náručia, zodnihol a roztočil ma vo vzduchu. Bolo by to veľmi romantické, keby som počas toho točenia nechtiac neodkopla okoloidúcej babičke barlu. Tá padla na nás a spolu sme padajúc na zem sundali ešte aj jedného cyklistu. Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme s kamarátkou išli na jednu oslavu a chceli sme kúpiť nejaké víno. Ani jedna ešte nemáme 18, ale riskli sme to. Pri pokladni bol mladý chalan, ktorý sa mi veľmi páčil a začal so mnou flirtovať. Bola som z neho tak mimo, že keď sa ma potom spýtal koľko mám rokov, bez rozmýšľania som povedala 17. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som chcel priateľke spraviť pekný večer, tak pokým prišla z práce som nachystal v byte všetko čo bolo treba a do tvaru srdca som poukladal zapálené sviečky. Keď prišla, tak ostala stáť vo dverách a rozplakala sa. Keď som sa jej opýtal, čo sa deje, povedala, že si mylsela, že ju pozvem na večeru. Tak som prvý plán zrušil a pozval ju teda na večeru. Keď sme si v podniku sadli za stôl, znova sa rozplakala. Pýtam sa jej, že čo sa zase stalo a ona na to, že som ju strašne prekvapil tým čo som pre ňu v byte nachystal a bola z toho celá dojatá a bolo to to najkrajšie čo som mohol spraviť. Chcela sa vrátiť tam. Celé zle.
Celé zle
Včera sme mali s priateľkou krízu vo vzťahu. Máme vzťah na diaľku, preto som nič nechcel riešiť cez net. Ráno keď sme sa stretli som jej povedal, že po skúške na fakulte sa porozprávame. Keď som vyšiel zo skúšky, bola už dávno vo vlaku na ceste domov. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami mi chcel môj priateľ povedať ako ma má rád. Nakoniec z neho vyšlo, že ma má rád ako Snoop Dogg trávu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa bola najesť v čínskej reštaurácii. Dostala som aj taký ten koláčik šťastia, v ktorom je vždy papierik s nejakou múdrosťou. Na mojom bolo: "Láska Tvojho života sedí oproti Tebe". Oproti mne bola iba prázdna stolička. Neviem teda, či sa niekedy vydám. Celé zle.
Celé zle
Včera ma pozval priateľ k sebe na večeru. Všetko bolo krásne nachystané. Keď sme dojedli, tak sa spýtal či mi zahrá a zaspieva na gitare. Súhlasila som. Začal hrať Highway to Hell a keď skončil, kľakol si a požiadal ma o ruku. Ďakujem láska. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som sa rozišiel s priateľkou, s ktorou som bol skoro dva roky kvôli milenke, do ktorej som sa zaľúbil. Ked som jej zavolal, že som sám a že môžeme byť konečne spolu, tak mi oznámila, že si akurát našla priateľa. Celé zle.
Celé zle