Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera som bola na rande na slepo. Bol to môj gynekológ. Celé zle.
Celé zle
Včera sme boli s priateľom v cukrárni osláviť výročie. Keďže si nedal zákusok, ponúkla som mu kúsok môjho. Ako som mu ho podávala na vidličke, celý kúsok spadol do pohára s vodou, čo som dostala ku káve. Priateľ ho vybral, ale ten kúsok mu vypadol z ruky až na zem. Kým som stihla čokoľvek povedať, tak sa poňho natiahol a zjedol ho. Skoro ma natiahlo a za pol roka sa máme brať. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa snažil požiadať prieteľku o ruku. Môj prejav bol ale asi dosť nudný, pretože počas toho zaspala. Celé zle.
Celé zle
Včera na Valentína som dal poslať Ľubke, o ktorú mám záujem, kyticu kvetov. Slnečnice, lebo mi nedávno hovorila, že ich má rada. Aj viem, že moc kvetov nedostáva. Tak som nepribalil žiadnu správu. Čakal som, že sa ozve. Nič. A dnes jej volám, či kvety prišli. A ona: "Aké kvety?". Ja: "Včera som Ti poslal slnečnice.". Trápne ticho. A potom: "To si bol Ty?! Ja som si myslela, že to bol Michal. Aj som sa ho to pýtala. Povedal, že ma ľúbi a sú od neho." Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som nedávala pozor mi moja sestra zobrala mobil a pokúsila sa v mojom mene rozísť s mojim priateľom. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa chcela rozísť s mojim priateľom, pretože je neznesiteľne manipulatívny. Po dlhšom rozhovore nie len že nie som single, sľubila som mu tiež, že celý budúci víkend strávim s ním a jeho rodičmi na ich chate. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že moja priateľka radšej vyvolá hádku a naschvál zdržuje, len aby nešla tam, kam chcem ísť ja. Ale keď ona niekam chce ísť, nesmiem ani pípnuť, lebo mi vykričí aj to, že ona bola raz so mnou niekde. Ach. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola už na treťom rande s jedným sympatickým mužom. Celkom sa mi pozdával, tak som sa rozhodla, že ho nájdem na Facebooku. Musím uznať, že jeho svadobné fotky sú veľmi pekné, a aj jeho nedávno narodená dcérka je krásna. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa so mnou rozišiel priateľ, pretože si našiel novú babu, ktorá vraj "vyzerá presne ako ty". Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa náhodou stretla v meste s mojim priateľom, s ktorým spolu chodíme už rok. Bola som dosť prekvapená, pretože mal byť celý týždeň na služobke v Nemecku. Ešte väčšie prekvapenie však bolo, že s ním bola aj jeho žena a deti. Celé zle.
Celé zle