Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sa priateľ rozhodol prať. Pomiešal biele, tmavé a farebné a ako bonus k tomu pridal moje nohavičky aj s vložkou. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja milenka a láska, bez ktorej si už neviem predstaviť život, po tom, čo som sa konečne odsťahoval od oficiálnej priateľky, povedala že už ma neľúbi. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa s priateľom boli kúpať v termálnom bazéne pod holým nebom. Zrazu zaliezlo slnko a začali sa nad nami zbiehať mraky. S obavami som sa ho opýtala: "Myslíš, že bude pršať?" S prehľadom mi odpovedal: " Nie, podľa predpovede má snežiť." Celé zle.
Celé zle
Dnes mi priateľka povedala, že nemôže za mnou prísť na pár týždňov do zahraničia. Dôvod: je objednaná k zubárovi. Celé zle.
Celé zle
Dnes ma môj priateľ požiadal o ruku. Pri tom mi povedal, že keď je so mnou, cíti sa najlepšie na svete... dokonca ešte lepšie, ako keď sa dobre vyse**. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa môj priateľ snažil byť romantický, tak ma zdvihol na ruky a hodil ma na posteľ. Prepadla som sa cez ňu na zem. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s frajerkou na salaši. Jedna koza sa rozbehla opri mne a napálila mi to do vajec. Frajerka ju potlapkala po chrbte so slovami: "Dobre, dobre...". Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola s kamarátkou po dlhom čase von. Môj priateľ je tak žiarlivý, že sa nas**l na to, že som ho nezavolala. Na truc nechcel ísť večer so mnou von a na fb dal status ako sa strašne nudí, tak vlastne vytrestal sám seba. Tak mu treba! Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa rozišli s priateľom, s ktorým sme boli spolu 3 roky. Keď som to povedala rodičom, reakcia môjho otca bola: "Sakra, a s kým budem teraz chodiť na ryby?". Celé zle.
Celé zle
Dnes nám vypadla elektrina, tak sme si s priateľom zapálili sviečku, otvorili fľašu vína, rozprávali sa... Všetko bolo super, pomaly sme sa dostávali k najlepšiemu, keď zrazu elektrina znovu nabehla. Viac ako z toho, že by sme mohli skončiť v posteli sa tešil, že znova ide WiFi. Rýchlo dopil víno, nechal ma tak a išiel na net. Celé zle.
Celé zle