Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som musela asi 20 minút čakať v banke v rade medzi mojim ex-manželom a ex-priateľom. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď som sa vrátil od milenky, prvé slová mojej priateľky boli "Ty si ten najlepší chlapec na svete". Celé zle.
Celé zle
Nedávno sa môj priateľ celý deň sťažoval, že sa nudí. Aby som ho zabavila, dala som si na seba sexi prádlo, ľahla som si na posteľ a zavolala som ho. Hneď ako ma uvidel si spomenul, že dnes chcel hrať Warcraft a vlastne sa už nenudí. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sa ma môj ex-priateľ spýtal, či si ho vezmem. Bolo to počas mojej svadby. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som navštevoval psychologičku kvôli mojej chorobnej žiarlivosti, ktorá mi ničila vzťah s priateľkou. Sedenia som musel ukončiť, lebo bola príliš pekná a priateľka mi ju zakázala navštevovať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami mi napísala moja láska, ktorú stále nemôžem dostať z môjho srdca, že sa jej páči niekto iný a zablokovala ma. Dnes mi napísala, a to preto, lebo odomňa niečo potrebuje. Celé zle.
Celé zle
Nedávno ma odmietla jedna baba, lebo počúvam Bacha a ona má rada rap. Dnes som náhodou uvidel, že celú cestu do školy počúvala Goldbergove variácie - od Bacha. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola konečne po dlhej dobe prvý krát na rande. Všetko išlo dobre, kým sa ma nespýtal, či mám radšej mačky alebo psy. Keď som povedala že mačky, povedal že toto nemôže fungovať, postavil sa a odišiel. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som čakal v práci, kým sa manželka ozve, že končí. Mala robiť dlhšie, tak som aj ja ostal. O ôsmej mi napísala: "..som s Julkou a ma vola k nej domov spať, je sama... tak idem k nej, ok?". Celé zle.
Celé zle
Dnes mi moja najlepšia kamoška povedala, že už 4 roky miluje môjho ex, s ktorým som sa pred dvomi rokmi rozišla, a kvôli ktorému som bola dlho v depke. Teraz je v depke aj ona. Celé zle.
Celé zle