Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi sme prerábali byt. Pre inšpiráciu som zvykol nenápadne pozerať do okien okolitých prízemných bytov. Raz som sa tak pri prechádzke zapozeral do jedného okna a zrazu som si uvedomil, že je tam krásna mladá žena a pozerá na mňa. Pohľady sa stretli, rozbúšilo sa mi srdce, ona pomaly podišla až k oknu, ja som ostal stáť ako obarený a čas sa zastavil. Ona zodvihla ruku a... zatiahla žalúzie. Celé zle.
Celé zle
Včera sme mali prvé výročie svadby. Chcel som dať manželke kvety a malý darček. Vedel som ale, že budem musieť byť dlho v práci a kvetinárstvo už nestihnem. Tak som ich kúpil okolo obeda a nechal doma vo váze v kuchyni. Večer som jej hneď v chodbe zablahoželal a dal darček. Opýtala sa, že pre koho sú tie kvety v kuchyni. Ja že: "Pre Teba!". Začala robiť scény okolo toho, že ako si to predstavujem nedať jej ich do ruky, a že to som ich vôbec nemusel kupovať... Nemusel. Celé zle.
Celé zle
Minulý rok som bol s jednou sympatickou babou na filme "10 pravidel jak sbalit holku". Deň po kine mi napísala že mi ďakuje za dobrý film. Vraj aspoň bude vedieť, ako sa zblížiť s jedným Rakúšanom, ktorého už dlhšie rieši. Celé zle.
Celé zle
Tento rok som od začiatku leta volal svoju priateľku na rôzne akcie. Podohu, Dohodu, rôzne dedinské zábavy, diskotéky, akcie firiem a všeličo možné. Na všetky moje návrhy padali len odpovede: "Tam sa bojím ísť, tam sa mi nechce, tam nie, nie." Dnes sa so mnou rozišla, pretože vraj nikam nechodíme. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie mi priateľ povedal, že vyzerám ako princezná. Potešilo ma to a spýtala som sa že ktorá? A on odpovedal: "Fiona". Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistil, že keď som sa pred 4 mesiacmi pýtal frajerky, či berie tabletky, myslela tie proti bolesti. Vyzerá to tak, že budem otcom. Celé zle.
Celé zle
Včera som bol u kamoša na návštevu blízko miesta, kde som býval 9 rokov. Mal som tu v tom čase frajerku asi rok. Teraz má frajera. Včera som zistil že jej frajer býva presne v byte, kde som predtým býval ja. Ešte som mu pomáhal so sťahovaním. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa moja priateľka rozplakala, pretože už týždeň som nelajkol ani jeden jej status na Facebooku. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi dal frajer kopačky. Cez sms. Z telefónu mojej sestry. Celé zle.
Celé zle
Včera som bol na prvom rande s jednou super babou. Išli sme na večeru a všetko bolo fajn, až kým som si nemusel odskočiť na vécko. Nejako na mňa totiž doľahla únava z nočnej a ani neviem ako som tam zaspal. Keď som sa po hodine zobudil, už bola preč a zrejme si myslí, že som ušiel. Celé zle.
Celé zle