Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Včera sme sa doma s priateľom rozprávali, keď sa zrazu začal vyzliekať zo šiat. Na môj udivený pohľad odpovedal: "Nefandi si, iba sa prezliekam." Celé zle.
Celé zle
Dnes sme si s priateľkou konečne po dlhom čase sadli, že sa ideme poriadne porozpávať. Zistili sme, že nemáme absolútne spolu nič spoločné a dokonca nevieme ani prečo sme spolu. Momentálne sme obidvaja slobodní. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som chcela dostať manžela do postele, tak som za ním prišla nahá do obývačky. Povedal mi že som veľmi sexy, že ma strašne chce, a že sa mám posunúť kus do prava, lebo nevidí na telku. Celé zle.
Celé zle
Včera večer som bol na rande s babou, ktorú som predtým vôbec nepoznal. Ukázalo sa, že je programátorka, ako ja. Rande síce za veľa nestálo, ale vyriešili sme zopár technických problémov s Javou. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola na rande s chalanom, čo sa snažil byť milý, a tak utrúsil, že dobre vyzerám na svoj vek. To moc ako kompliment neznelo, ale tak som sa opýtala, že koľko si myslí, že mám rokov. Prvý pokus: "35", ale asi zbadal môj kyslý výraz, tak sa rýchlo opravil: "nie, 31-32". Mám 26. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som frajerke povedal že je egoistka. Samozrejme ma presviedčala že nie je. O 5 min na to mi zobrala moju časť periny, lebo že jej je zima. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa bavila s priateľom cez Skype. Pri tom mu zazvonil telefón a ja som sa musela 5 minút pozerať, ako si dohaduje rande s nejakou inou babou. Celé zle.
Celé zle
Včera som sa z nejakého dôvodu naštvala na priateľa, no dlho som sama nechápala prečo. Až večer som pochopila, že preto, lebo "jedného dňa určite umrie a nechá ma tu samú". Neznášam krámy. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola na rande s mužom, ktorý pracuje ako psychiater. Počas večere mi diagnostikoval 3 poruchy osbnosti. Celé zle.
Celé zle
Včera som poslal priateľke na facebooku žiadosť, aby potvrdila, že sme vo vzťahu. Ona to potvrdila a hneď na to si zmenila meno na "Moja Ruka". Celé zle.
Celé zle