Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Minulý rok som bol vonku s divčaťom, ktoré sa mi vôbec nepáčilo (chcel som zabiť čas po koncu skúškového). Po "rande" mi oznámilo, že si to nemám vykladať zle, ale medzi nami nič byť nemôže, pretože mi farba vlasov neladí k farbe očí. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa zobudil, a zistil som, že to rande, na ktoré sa celý týždeň teším malo byť včera. Nie dnes. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa so mnou rozišla frajerka, pretože jej psíkovi je smutno keď sme spolu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som flirtoval s jednou kočkou. Všetko išlo super, tak som sa jej spýtal, čo by robila, keby som ju pobozkal. Povedala: "A prečo to rovno neskúsiš?". Tak som skúsil. Dostal som päsťou do oka. Celé zle.
Celé zle
Dnes si môj priateľ predo mnou kľakol a začal romanticky rozprávať o tom, ako sme sa spoznali. Vediac čo bude nasledovať mi vyhŕkli slzy, bola som si istá, že ma chce požiadať o ruku. Už som chcela povedať áno, keď sa postavil so slovami: "Heh, neboj, len srandujem". Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami na disko som stretol a pretancoval celú noc s krásnou babou. Keď som chcel jej číslo alebo fb, tak povedala, že ona si ma nájde... čakám doteraz. Celé zle.
Celé zle
Včera som zavolala priateľovi aby som mu popriala dobrú noc. Nebol nejaký nadšený ale povedal, že to bolo zlaté. Ochvíľu si nájdem na FB správu, že či som mu nemohla radšej napísať. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi ma začal pravidelne kontaktovať jeden kolega. Bolo mi to divné, keďže má priateľku, ale všimli si to aj ďalší kolegovia a začali ma presviedčať, že sa mu páčim a ide po mne. Trvalo to niekoľko mesiacov a postupne som tomu uverila aj ja a prestal mi byť ľahostajný. Keďže je dosť hanblivý, chcela som mu pomôcť, nech sa vyjadrí, o čo mu ide, tak som mu povedala, že jeho taktika mala úspech a namotala som sa na neho. Jeho jediná reakcia bola, že ho to mrzí. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistila, že si nevymieňam maily s priateľom, ale s jeho otcom. Aj on ma miluje... Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som mal podozrenie že ma priateľka už dlhší čas podvádza, tak som jej zamenil komplet čísla v mobile za moje. Mal som čo čítat. Väčšina kamarátiek boli chlapi. Pár dní sa to dalo čítať... odpovedal som len raz! Celé zle.
Celé zle