Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami som dostala k meninám od známej knihu. Pekne zabalenú, až to na tú držgrošku nesedelo. Ale tak ľudia sa menia. Snáď aj k lepšiemu. Omyl. Neskôr som vo nútri našla venovanie pre ňu od jej sestry. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som si potiahol kratšiu slamku a viezol som domov ožratých kamošov. Zastavili ma policajti a v pohode by som šiel ďalej, keby jeden kamoš nezačal vykrikovať: "kde je moja mariška!". Myslel priateľkú Máriu, ktorá ho čerstvo opustila. Policajti to zjavne nepochopili a prehľadali nám celé auto. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie ma rodičia začali presviedčať, aby som sa nestretával s kamošmi, lebo na mňa majú zlý vplyv. Ani netušia, že ja som vodca skupiny. Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami som sa opaľovala na balkóne. Občas som odbehla dnu a kvôli studenej dlažbe som si išla po žabky do botníku na chodbe pred bytom. Ako naschvál prievan za mnou zabuchol dvere. Deti boli v tábore, muž do večera na služobke, a ja bez kľúčov a bez mobilu. Naštastie bol sused doma a pobavene ma prichýlil. Ponúkol mi manželkin župan, nech mi nie je u nich zima. Ani poriadne nedopovedal, že manželka dnes príde neskôr a zapraskalo v zámke. Vošla susedka. Naskytol sa jej pohľad na mňa v kúpeľňových dverách v jej župane. Tieňu podozrenia som sa dodnes nezbavila. Celé zle.
Celé zle
Dnes som v práci jedol čokoládový mafin. Ako obvykle za počítačom. Trúsenie na klávesnicu neriešim - otočím ju hore nohami a omrvinky vytrasiem. Odchádzal som skôr, lebo večer kamoš oslavoval narodky a bolo mu treba kúpiť nejaký darček. Skladali sme sa naň, a ja som pobehal celé mesto, aby som niečo vtipné vybral. Na oslavu som dorazil ako posledný, a po chvíli všetci do rehotu. Že či som sa pos*al! V strede na bledých nohaviciach som mal hnedý fľak. Z rozsedenej čokolády, ale to už nevysvetlíš. Naozaj to vyzeralo, ako by niečo nekalé presiaklo. A takto som svietil nahnedo pred celým mestom. Celé zle.
Celé zle
Dnes som volal svojmu kamarátovi, keď mi zdvihol povedal som: "No čo je ty k****?". Z telefónu sa ozval jeho otec, ktorý je náčelník policajného zboru v našom kraji... Celé zle.
Celé zle
Nedávno som mala depku a kamarátke som sa cez chat posťažovala. Bol to dlhý text, kde som opísala všetko čo ma deptá. Ona odpísala: "Dúfam, že sa z toho rýchlo dostaneš. Kedy pôjdeme na pláž?" Celé zle.
Celé zle
Včera som strážila susedkine deti, ktoré niekde v skrini našli moje nohavičky. Spýtali sa ma, či sa s tým môžu hrať na parašutistov. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som ponúkla známemu, že môže u nás v obývačke niekoľko dní dočasne bývať. Doteraz sa neodsťahoval. Celé zle.
Celé zle