Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sme boli so synom na pohrebe rodinného priateľa. Pohreb prebiehal ako každý iný až do chvíle, keď sa môj jasne podnapitý syn snažil ohmatávať čerstvú vdovu. Zasiahla som práve včas, inak by sme mali pohreby dva. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli na pohrebe dedka môjho priateľa. Z týchto vecí som vždy veľmi nervózna a nerozmýšľam čo hovorím. Viackrát som použila slová ako „smrť“ a „umieranie“. Ako podpora som úplne zlyhala. Celé zle.
Celé zle
Včera som na večierku povedala vtip chalanovi, ktorý sa mi páči. Ani sa neusmial. O hodinu neskôr mu moja kamarátka rozprávala presne ten istý vtip. Prehlásil, že to bol najlepší vtip aký kedy počul. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami som konečne spoznala priateľa mojej najlepšej kamarátky. Chodia spolu už tri mesiace a ona tvrdí, že je hrozne zamilovaná. Na moje zdesenie je to chalan, s ktorým som strávila jednu noc minulý týždeň. Celé zle.
Celé zle
Dnes mala kamarátka čo sa celé dni učí meniny. Tak som jej spravil meninové prekvapenie: kúpené lístky do kina, zaplatená večera a hodina salsy. Napokon neprišla lebo išla ku kamarátovi na dom, krorý mi ešte včera tvrdil ako nič nestíha pretože má doma toho až príliš veľa. Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň sa kamarátky spikli proti mne a po vyučovaní ma hodili do pol metrovej rieky. Aj zo školskou taškou, v ktorej som mal referát, ktorý som si pol mesiaca pripravoval na hodinu manažmentu. Mobil a notebook môžem rovno vyhodiť. Celé zle.
Celé zle
Včera som bola s dvoma kamarátmi v aquaparku. Keď už bolo na čase odísť, išli sme do sprchy a potom ku skrinkám s vecami. Kamarát mal všetky 3 hodinky na otváranie skriniek. Vravím mu otvor mi skrinku. On na to: "Choď sa vyzliecť, prehodím ti veci". Vyzlečená na neho volám nech mi podá moje veci. Vraví: "Hoď plavky". Ja krava hodila. A on mi veci nehodil. Zdrhol. Skrinky nechal otvorené ale mojich vecí nikde. Aspoň že tam ostal druhý kamarát ktorý mi od recepčných zohnal niečo na seba. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s priateľmi pozerali Hulka. Na to sme aspoň pol hodinu rozoberali ako veľké prirodzenie musí mať Bruce Banner keď je Hulk. Nepodarilo sa mi skryť moje vzrušenie a teraz si ma kamaráti stále doberajú. Celé zle.
Celé zle
Dnes na párty ma jeden chalan požiadal o telefónne číslo. Ako som zadávala číslo do jeho mobilu, objavilo sa moje meno aj fotka. Tuším som práve stretla svojho stalkera. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bola na návšteve u známych. Musela som ísť na vécko, no po "tom" som zistila, že tam nie je žiaden papier, tak som ich poprosila, či by mi nejaký nepodali. Podali mi šmirgel. Celé zle.
Celé zle