Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som stretol svoju dlhoročnú kamarátku bez makeupu, ktorá sa mi prihovorila v meste. Nespoznal som ju. Celé zle.
Celé zle
Dnes som stretol kamoša, ktorý už dlhšie cvičil a už nevedel čo so sebou, tak si kúpil niečo na testosterón. Na jeho svaloch som nevideľ žiadnu zmenu, ale bradavky má už väčšie ako moja žena. Celé zle.
Celé zle
Dnes som v práci stretol môjho dobrého kamaráta. Pracujem vo väznici. On nie. Celé zle.
Celé zle
Včera som mal narodeniny. Môj sused mi dal ako darček stoličku a lano. Celé zle.
Celé zle
Dnes spolubývajúci spontánne vyprdel rytmus Fancy od Iggy Azalea. Asi tak pol metra odo mňa. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi spolubývajúci pokúšal nasypať do úst čipsy, namiesto toho na mne pristála jeho slina, ktorú neudržal. Celé zle.
Celé zle
Dnes som zistila, že ma miluje môj kamarát, ktorý má rakovinu. Ostatní kamaráti si robia srandu, že aby mu urobila radosť a ten rok života, čo mu ostáva, mám byť s ním... Celé zle.
Celé zle
Nedávno mi volal kamárát. Mal som nastavený hlasitý odposluch a on sa ma zo srandy spýtal, že kedy prídem pre tie drogy. Otec práve išiel okolo mňa. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa chceli potešiť vínkom. Poznáte to keď si kúpite víno a nemáte ho ako otvoriť? My sme s ním bojovali hodinu všetkými metódami čo sú dostupné na internete. Búchali sme o stenu, ruku, nohu, hlavu.Tlačili sme prstom, ceruzkou, kefkou, nožom. Nakoniec nám to víno vrátilo a skúsilo podobnú taktiku na nás! Keď my na neho všetkým, tak on tiež na všetko! Perieme ksicht, tričko, obliečku, plachtu, vankúš a stenu. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi spolubývajúci na intráku povedal: ,,Počuj, ty ale s riadnym ko**tom bývaš." Na izbe je so mnou len on. Celé zle.
Celé zle