Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár mesiacmi jedna moja kamarátka musela stráviť tri týždne v nemocnici kvôli zraneniu. Priateľstvo beriem vážne, aj keď v dnešnom online svete vymiera, a tak som odložil všetko a približne každý druhý deň som za ňou zašiel, aby som jej zlepšil náladu. Nik iný za ňou nechodil. Prvý deň po prepustení mi povedala, že sa nechovám ako pravý priateľ a mám sa zmeniť. Celé zle.
Celé zle
Včera po zatmení Slnka sme sa stretli s priateľmi v jednej kaviarni v Bratislave. Po stretnutí som mal ešte rande s priateľkou, a tak som jej predtým kúpil čokoládu. Nemal som ju kam dať, tak som si ju vložil do zadného vrecka nohavíc. Samozrejme, že som na to úplne zabudol. Zistil som to, až keď som v kaviarni potreboval ísť na wc. Mal som celé hnedé nohavice a okrem toho bola hnedá aj (predtým biela) sedačka. Najhoršie je, že mi neverili, že to je čokoláda. Chcel som im to ukázať, a tak som ju oblízal. To ich pobúrilo ešte viac. Som na posmech a musel som zrušiť rande. Naozaj pekný piatok. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa ma kamarátka zo základky spýtala: "A vy máte na tom gympli aj maturity?" Celé zle.
Celé zle
Včera večer sme boli s kamošmi v podniku. Keď mi čašník priniesol pivo, vyšmyklo sa mu a vylial ho na stôl, pričom mi utopil mobil. Potom sa s kamennou tvárou spýtal, či to pivo zaplatím. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme s kamarátkou išli z praxe na bus. Robíme na penzióne asi kilometer od najbližšieho mesta. Keď okolo nás prešiel tretí autobus a ani ten nezastavil, tak sme sa rozhodli ísť teda do mesta pešo a tam nastúpiť na bus. Cestou nás obišlo 14 autobusov a keď sme sa už dostavili na zastávku, tak sme museli čakať ešte ďalšiu hodinu pokým prišiel autobus. Celé zle.
Celé zle
Dnes keď sme so spolužiačkou vychádzali zo školy uvidel som ako sa na zadných sedadlách škody felície tlačia 4-5 naši tmavší občania. Zo srandy som poznamenal "Aha na kundy ako sa tam tlačia". Spolužiačka sa len usmiala a nastúpila do toho auta k nim. Boli to totiž jej kamaráti. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme boli s kamarátmi na hodoch a rozhodli sme sa ísť na kolotoče. Veľmi som sa tešil, lebo sa mi podarilo sadnúť si vedľa baby, ktorá sa mi veľmi páči. To som ale ešte netušil, že môj žalúdok to nezvládne. Po tom ako som nás oboch komplet ovracal to už asi nevyžehlím. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi chalan, ktorý sa ma včera pokúsil okradnúť, poslal friend request na Facebooku. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi kamoš nechtiac dupol na bosú nohu topánkou. Po mojom bolestnom výkriku začal spievať "I feel good". Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcel napísať kamarátovi na Facebooku, nech mi pošle fotky z jednej akcie. Videl som, že je online. Keď som ale klikol na jeho meno, tak sa odhlásil. Celé zle.
Celé zle