Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno mi napísal kamarát (študent sieťových technológií s CISCO cerifikátom), že mu nefunguje Wi-Fi router. 2 hodiny som ho cez chat navigoval, ako ho má sprevozniť cez prehliadačové rozhranie D-Linku. Miesto screenshotov mi fotil obrazovku mobilom. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi ma kamarátky presviedčali, aby som s nimi išla na koncert Coldplay v neďalekej Viedni. Aj by som išla, ale v tom čase som bola trochu natenko s peniazmi a tak som ich začala presviedčať, že už vlastne ani Coldplay nemám rada. Práve vtedy mi zavolal priateľ na mobil - kde som mala ako vyzváňanie nastavenú pesničku práve od Coldplay. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa kamarátovi zveril,že sa mi vôbec nepáči,ako sa správajú dnešní muži. Každý druhý v posilke cvičí "pre zdravie" (svojich očí pred zrkadlom), gél na vlasy sa už kupuje častejšie ako zubná pasta a každý si ide iba egotrip a počuť o niekom, že by bol gentleman k ženám, tak o takom sa písalo naposledy asi v novinách v 94. Kamarát si prehrabol gél na hlave, povedal mi,že je to pi... a žačal mi rozprávať o tom, ako si niekto z jeho ulice kúpil Porsche. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som bol s kamárátkou piť s tým, že sa ožerieme, a potom pôjde ku mne spať. Ožrali sme sa, no ona išla spať k svojmu bývalému. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol s kamošmi nakupovať košele kvôli blížiacej sa Stužkovej. Zo srandy som chcel predviesť, ako jednu na sebe roztrhnem v štýle Hulk. Naozaj sa roztrhla... Musel som ju zaplatiť. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa s kamarátkou a kamarátom len tak prechádzali okolo Oravskej priehrady. Niekoľko metrov od nás bola loď. Išli sme tam, že vylezieme hore. Kamarátka šla bokom a nemala sa čoho držať. Zrazu sa pošmykla a spadla do hlbokej vody. Ja som rýchlo skočila za ňou a doplávali sme naspäť ku lodi. Kamarát nás musel obidve vyťahovať. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som dostal vysokú pokutu za rýchlosť. Bol to taký vysoký, tučný 40-tnik a veľmi nepríjemný, jednoducho človek, ktorého si zapamätáte. Včera som bol vyzdvihnúť novú známosť u nej doma. Otvoril mi jej otec. Bol to ten policajt, čo ma pokutoval. Celé zle.
Celé zle
Včera som si uvedomil, že nemám žiadnych kamarátov, keď som na moje 18-te narodeniny išiel sám do strip-clubu, v hre GTA V. Celé zle.
Celé zle
Dnes som uvidel na druhej strane ulice kamarátku ešte zo školy. Ona ma tiež spoznala, tak som prebehol cez cestu, objali sme sa, potom na seba pozeráme... a zistili sme, že sme si obidvaja toho druhého s niekým zmýlili a vlastne sa nepoznáme. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme boli s kamarátmi v bare. Objednala som si aj večeru a kamarát mi k nej priniesol pohár vody. Keď som dojedla, z chuti som sa napila. V pohári bola ale namiesto vody vodka, čo spôsobilo, že celú večeru som v tom momente vrátila naspäť na tanier. Celé zle.
Celé zle