Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno mi kamaráti povedali, že našli môjho dvojníka - nejakého chlapa. Som žena. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme si na spoločnej dovolenke s kamarátkou a našimi priateľmi večer pri drinku pozerali fotky v našich foťákoch. Pilo a fotilo sa ďalej. Jej priateľovi napadlo, že si môžme navzájom odfotiť fotoaparáty. Nazval to súboj tvárou tvár - objektív proti objektívu, blesk proti blesku. Ani nevedel, aká bitka to bude. Spúšte sme stlačili takmer súčasne, blikli blesky, a kým na kamoškinom foťáku ostala fotka môjho, môjmu jej blesk vypálil čip a už fotil len farebné pruhy. Celé zle.
Celé zle
Pred niekoľkými rokmi som po škole chodieval do družiny. Vychovávateľka požadovala po prezlečení sa na vychádzku aby sme oblecení stáli a TICHO čakali, kým nepríde po nás. Ja som bol poslušný, ale ostatní to mali samozrejme na háku. Prišla, bol hluk, tak nás za trest nechala niekoľ kokrát za sebou sa prezliekať. Povedal som svojmu blízkemu kamošovi, že je p*ča. Po návrate sa ma zrazu spýtala čo som o nej povedal a ja som jej to čestne zopakoval do očí.Dostal som jednu pravačkou, druhú ľavačkou, technika úderov bola skvostná. A dva týždne som musel sedieť v družine na stoličke a pozerať sa, ako sa ostatní hrajú. Celé zle.
Celé zle
Dnes som písala kamoške, aby si zmenila profilovku na facebooku na ktorej som s ňou aj ja na nejakú inú, pretože tam vyzerám hrozne. Odpísala že ju nezmení, lebo keď na nej ja vyzerám hrozne, ona vyzerá krajšie. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa s kamarátmi vracal z jednej akcie domov. Bol už neskorý večer a boli sme značne podgurážený. Na zastávke autobusu sme začali vystrájať blbosti. Okolo šlo dievča a tak aby bola sranda som zakričal "Hej kočka, nechceš si užiť?" (samozrejme trochu vuglárnejším spôsobom). Aké však bolo moje prekvapenie keď som zaostril zrak a zistil, že je to moja bývalá s ktorou som sa nedávno rozišiel a ešte je panna. Chalani mali o zábavu postarané a ja som šiel domov radšej vlakom. Celé zle.
Celé zle
Dnes ráno som sa prebudila vedľa svojej spolubývajúcej, čo nie je vôbec neobvyklé. Šok prišiel až potom. Vedľa nej ležal chlap. Nie hocaký chlap, rovno jej profesor a.k.a. obludiak! Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň som šiel na diskotéku v Košiciach do jédneho super podniku. Trocha som sa opil a unavený som zaspal na stole. Čašníčka ma oliala studenou vodou, aby ma zobudila. Keď som sa jej spýtal čo robí, povedala mi že vyhadzovač by ma vyhodil. Posravil som sa a oliaty som šiel domov. Mohli ma radšej vyhodiť a bol by som aspoň suchý. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som poslal kamarátovi link na jednu pesníčku z youtube nech si ju vypočuje, ale zabudol som že je nepočujúci. Celé zle.
Celé zle
Včera som oslavovala narodeniny na chalupe. Večer mi prišiel zablahoželať sused. Mal pánsku jazdu s kolegami z práce, tak prišli s ním. Opití ako dogy... moji hostia sa asi po pol hodine zdvihli a rozlúčili sa. Sused odišiel tiež, no opitých kamarátov akosi zabudol vziať so sebou. Nakoniec sa nám ich podarilo zbaviť... poriadne skazená narodeninová slávnosť... ale susedovi kamaráti sa bavili dobre. Celé zle.
Celé zle
Včera sme boli pozvaní ku známej na večeru. Keď sme tam prišli, zistili sme, že u seba vlastne organizuje nejakú predajnú akciu na vysávače. Celé zle.
Celé zle