Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Nedávno dostal môj spolubývajúci na narodeniny od priateľky plastového pískajúceho kohúta z China town. Teraz ma jeho odporným pískaním tiranizuje každú noc. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som sa so spolubývajúcim nudil, že reku skočíme do Optimy. Trebalo mi rifle. Ako som tak vyberal v regáli, zrazu ma okoloidúca predávačka upozornila, že pozerám na dámske rifle. Môj kamarát zareval na celý obchod: "To nič, však aj tak si gay". Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa s kamošmi stavil, že prebehnem nahý cez susedov dvor. Vbehol som priamo na rodinnú oslavu. Celé zle.
Celé zle
Dnes sme hrali s kamošmi Monopoly. Keďže pôvodne pochádzam z Grécka, všetkým sa zdalo byť veľmi vtipné, že ma nechali začať hrať so 100.000,- dlhom. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi kamarátka oznámila medzi rečou, že o mne niečo napísala na Celé zle. Ale sa vraj nemusím báť, že nie je to až také zlé. Celé zle.
Celé zle
Včera som našej návšteve spravil "Námornícke mojito"... to je také isté ako klasické s mätou, akurát ja som si nevšimol že som z mrazáka vybral omylom špenát. Ja som ochutnal ako posledný, keď už všetci popili a nič zo slušnosti nehovorili. Bola to sila! ....vraví Pepek námorník. Celé zle.
Celé zle
Včera som šoféroval po kraji s mojimi rodičmi v aute aby videli ako mi to ide. Nie že by aj tak nebola dusná atmosféra, chceli navyše zastaviť pomaly na každom rohu a obdivovať, komentovať a fotiť každý kúsok zelene a poľa. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si uvedomil, že idem von s kamarátmi po škole len vtedy, keď niektorý omylom spomenie ich plány a to sú už nútení pozvať ma tiež. Celé zle.
Celé zle
Včera som mal konečne 18-te narodeniny, čo sme išli patrične zapiť do vychyteného klubu. Bola tam jedna úžasná sexy čašníčka. Išiel som si priamo k nej objednať pitie a jej odpoveď? „Žiaden problém, chlapče.“ Celé zle.
Celé zle
Dnes mi kamarátka ukázala svoje nové tetovanie. V taliančine malo znamenať „zlé dievča“. Keďže viem po taliansky celkom slušne, musela som poznamenať, že to doslovne znamená „poškodená ženská“. Na to mi vynadala s tým, že už nie som súčasťou jej spoločenského života a že ma maže aj z Facebooku. Celé zle.
Celé zle