Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes sme boli s otcom v obchode vybrať pre mňa na narodeniny nejaký mobil. Keď prišel predavač, otec sa ho hneď spýtal: "A tento tu má aj rodičovský zámok? Lebo môj syn si inak pozerá všelijaké nechutnosti...". Celé zle.
Celé zle
Dnes sme sa sťahovali. Keď sme už mali všetky veci zbalené, zrazu som nikde nevedela nájsť našu mačku. Neskôr som zistila, že manžel ju zabalil do krabice s topánkami. Celé zle.
Celé zle
Dnes ako každý pracovný deň odišli naši rodičia do práce a zostalo na mňa varenie, keďže som najstaršia. Prišla za mnou mladšia sestra a začala spievať (čo absolútne nevie). Povedala som jej, že z nej asi skapem. Na túto hlášku dodala: ,,Ale to snáď nie, veď kto by nám potom varil???!" Celé zle.
Celé zle
Tento týždeň sa žením, a stále neviem rozlíšiť moju budúcu ženu od jej sestry dvojičky. Stále si zo mňa robia srandu tým, že sa vymieňajú. Dúfam, že si zoberiem tú správnu. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa zasa nerozprávame s manželkou. Neuveriteľne ma to teší. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi volala moja matka. Jej prvá otázka bola, či mám ničo s jej frajerom. Celé zle.
Celé zle
Nedávno moja manželka zistila, že som vybral z účtu všetky peniaze z poslednej výplaty.Ja totiž raz ročne rozdelím výplatu a darujem ju po častiach bezdomovcom a charitám. Keďže som žene nechcel povedať, na čo som peniaze minul, tak začala rozprávať celej rodine, že som asi závislý na automatoch, alebo že beriem drogy. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami bola u nás na návšteve moja svokra. Moja svokra je dobrá, pohostinná a štedrá. Ale už mi začína liezť na nervy s tým, ako nás nechce otravovať, nechce zavadzať a miešať sa do nás. Ale ona sa mieša. Minule sme v obchode spolu kupovali mojej babke kvet v kvetináči, a ja som povedal aby sme kupili aj nový kvetináč, lebo ten bol iba taký jednorazový. Ale svokra že nie netreba, kvet stačí. Ale hneď alibisticky dodala, že nám nechce hovoriť čo, máme robiť. To som už nevydržal a zasmial som sa tomu ako si odporuje. Na druhý deň na mňa manželka vykričala že som hlboko urazil jej mamu. Celé zle.
Celé zle
Dnes moja dcérka povedala svoju prvú vetu. "Mama ma kaká." Hovorí to celý deň každému, koho stretneme. Celé zle.
Celé zle
Včera mi mama asi 30x s nahnevaným hlasom hovorila čo všetko mám dnes upratať a ja som ju ani pri jednom raze poriadne nepočúvala. Dnes je mi hlúpe jej zavolať do práce čo mám robiť tak len sedím a rozmýšľam. Za polhodinu je doma. Celé zle.
Celé zle