Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ma zastavil policajt. Mal zapnuté majáky a sirény. Zastavil som na parkovisku a dostal som pokutu. Až keď policajt odišiel, uvedomil som si, že som vošiel do a narušil som pohrebný sprievod. Celé zle.
Celé zle
Dnes sa mi snažil bezdomovec predať „zázračnú rukavicu na jeden prst“. Bol to použitý kondóm. Celé zle.
Celé zle
Dnes si kráčam zo školy na stanicu cez park a zrazu sa mi na hlavu vy*ere vták. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie som išla vyhodiť smeti. Kôš so smeťami bol velmi plný takźe som musela so sebou vziať rovno celý kôš, ktorý je 2x väčší ako klasické. No a keďže som od prírody maličká, ako som išla prevrátiť tie smeti do smietiaka, od hlavy až po trup som bola naklonená v smetiaku a iba spodná časť tela bola vonku nohami vo vzduchu. Aby toho nebolo málo, medzi tým išlo zhodou náhod auto v ktorom hneď vpredu sedel moj ex. Celé zle.
Celé zle
Dávnejšie sme boli s rodičmi na dovolenke pri mori. Išiel som si zaplávať. Keď som sa vracal, moji rodičia dostali záchvat smiechu. Nechápal som o čo ide, až kým mi otec nedal z vlasov dole kondóm. Celé zle.
Celé zle
Dnes som chcel na počítači vyretušovať červené oči z jednej mojej fotky. Až vtedy som zistil aké zlé je moje akné, keď program nevedel rozlíšiť medzi očami a lícami. Celé zle.
Celé zle
Dnes som pristihla môjho kaderníka v zrkadle ako sa snažil rozosmiať kolegyňu tým, že mi pľul na hlavu keď mi umýval vlasy. Už nikdy viac. Celé zle.
Celé zle
Dnes môj pes olizoval špinavé riady v umývačke a jeho obojok sa tam zachytil. Veľmi sa zľakol, keď ho potom stojan z umývačky začal "prenasledovať" a zbesilo sa rozbehol preč. Teraz som bez riadov. Celé zle.
Celé zle
Dnes som sa zobudil na kopanec do gulí. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som zadávala do mobilu číslo nového kolegu. Nevedela som si ale spomenúť ako sa volá. Chcela som byť rafinovaná a tak som ho požiadala aby mi meno vyhláskoval. Volá sa Ján. Celé zle.
Celé zle