Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes som videl vodopád z blízka. Akurát že v mojej spálni. Celé zle.
Celé zle
Dnes som bol na obede s výmennou študentkou z Bangkoku. Po tom čo som ju zahrnul otázkami o Číne mi s úsmevom vysvetlila, že Bangkok je v Thajsku. Všetci sa na mne smiali. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sme s mamou diskutovali na ulici. Bolo to na dosť serióznu tému, preto sa to nezaobišlo bez zvýšeného hlasu a výraznej gestikulácie. Po asi 5 minútach k nám prišiel pán, ktorý ovládal posunkovú reč. Podľa toho, ako sme po sebe hučali a rozhadzovali rukami, si myslel, že sme hluché. Celé zle.
Celé zle
Dnes som videl babu na ktorú mám zálusk pri jedinej otvorenej pokladni v obchode. Hneď keď ma zbadala ako prichádzam k jej radu, požiadala o ďalšie pokladníčky. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi niekto neúnavne zvonil na zvonček. Vo chvíli, keď som otvoril dvere ucítil som omračujúci smrad hnijúceho mäsa a moču. Stál som tam jak obarený a pozeral na bezdomovca, ktorý sa mi silou mocou snažil predať hromadu šrotu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som si pomýlil hlavu môjho psa s riadiacou pákou keď som odbočoval na diaľnicu. Celé zle.
Celé zle
Dnes som mala srandovný rozhovor s chalanom, ktorého som spoznala cez Xbox. Povedala som mu mesto, v ktorom bývam a on na to: „Nehovor mi to, môžem ťa vystopovať.“ Nebol to vtip. Nejakým spôsobom sa mu podarilo zistiť moje telefónne číslo a adresu. Vraj aby mi mohol poslať kvety. Celé zle.
Celé zle
Dnes kúpil som si vifonku a nebol tam sáčok s olejom. Celé zle.
Celé zle
Dnes kým som čakal na červenej, narazilo do mňa auto. Išiel som sa von pozrieť na škody. V druhom aute nikoho a ani nikde naokolo. Buď ho uniesli mimozemšťania ešte počas nehody alebo sa vyparil aby nemusel platiť škody. Celé zle.
Celé zle
Dnes som videl starého dedka ako sa teperí s troma veľkými taškami a išiel som mu pomôcť. Určite ma ale nepočul, lebo keď som mu chcel tašky zobrať, asi si myslel že ho idem okradnúť a vrazil mi jednu do nosa. Celé zle.
Celé zle