Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Pred pár dňami začali dlho plánovanú rekonštrukciu výťahu. Bude trvať 4-5 týždňov. Bývam na 8 poschodí. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami k nám do práce prijali syna jedného z našich manažérov. Má iba súkromné gymnázium, lebo zo štátneho by ho asi vyhodili. Po škole si akurát dokázal založiť eshop, kde predáva instantnú hrachovú kašu a podobné zdravé hovadiny. Ja som inžinier, mám 15 rokov praxe, pracoval som niekoľko rokov v zahraničí a henten debil mi bude robiť šéfa. Prijali ho totiž na manažérsku pozíciu. Veď v predchádzajúcej firme bol riaditeľ. Asi nevadilo, že firma iného zamestnanca ani nemala. V oblasti, kam ho prijali, nikdy nepracoval a nemá o nej ani páru. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi volal priateľ, že ma prišiel pozrieť, a že mám výsť von z domu. Bolo mi to divné, lebo je hasič, a mal byť v práci... Aj bol. Horelo nám pod barákom... Celé zle.
Celé zle
Dnes sme boli s otcom v jeho robote na ekonomickom odovzdať nejaké papiere, lebo mu hrozila pokuta 40 EUR. Keď sme ich doniesli, pani povedala, že tie papiere nepotrebuje. Ešte raz to prerátala, a nakoniec to vyšlo na 130 EUR. Celé zle.
Celé zle
Včera môj manžel umýval parapety. Keďže bývame na prízemí, čistil ich zvonka, omylom však začal s oknom susedov. Dnes mi prišla suseda vynadať, že prečo sme im neumyli všetky. Celé zle.
Celé zle
Dnes, ako tradične, nevedeli na zákazníckej linke O2 vyriešiť môj problém. Tentoraz so sim kartou. A už tradične mi tam zamestnanci tykajú, lebo si mám o vykanie žiadať. Žiadal som niekoľko krát. Neúspešne. Celé zle.
Celé zle
Nedávno sme sa boli kúpať na Guláške v Senci. Ako sme pri odchode nasadali do auta, našli sme si na kapote a čelnom skle veľké ľudské ho*no. Celé zle.
Celé zle
Dnes pri sprchovaní som sa zamyslela, prečo sa používajú tie gumené protišmykové koberčeky, keď som nikdy nepočula o človeku, ktorý by v sprche spadol. Pošmykla som sa, a teraz mám na hlave obrovskú hrču. Celé zle.
Celé zle
Dnes Keď som skúšal "hacknuť" pinball tým, že som ho na tvrdo vypol a zapol. Tak sa mi podarilo vyhodiť poistky v celom bare. Celé zle.
Celé zle
Dnes mi na pokeci napísala nejaká ženská, či nechcem ísť robiť na privát, tak som jej povedala, že to nie je pre mňa. Vynadala mi do sedlákov. Celé zle.
Celé zle