Náhľad
CAPTCHA
Notifikácia
Pridaním príbehu súhlasím s podmienkami používania.

Dnes ráno mi môj 6-ročný syn s hrdosťou oznámil, že v noci zniesol vajíčko. Išla som to skontrolovať. Vykadil sa do postele. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi som ponúkla známemu, že môže u nás v obývačke niekoľko dní dočasne bývať. Doteraz sa neodsťahoval. Celé zle.
Celé zle
Dnes bol v trolejbuse revízor. Na čierno to neriskujem, poctivo si platím električenku. Jej platnosť ale skončila včera. Celé zle.
Celé zle
Pred pár mesiacmi sme dokončili kuchyňu v našom novom dome. Bol piatok a v sobotu sme sa sťahovali. Kuchynské spotrebiče nás tam už ale nečakali... Celé zle.
Celé zle
Pred pár týždňami ma rodičia prinútili, aby som dala mojej mladšej sestre prácu v mojej firme. Mám advokátsku kanceláriu. Sestra je kaderníčka. Celé zle.
Celé zle
Pred pár dňami sa susedov syn ponúkol, že mi za 10 Eur pokosí trávnik pred domom. Za pár minút som si všimol že kosačka zastala. Vykosil mi na trávniku obraz veľkého „vtáka“ a zdrhol. Celé zle.
Celé zle
Včera sme mali u nás doma večeru s mojimi a priateľovými rodičmi. Keď sme išli s priateľom do kuchyne po jedlo, požiadal ma o ruku, na čo som od radosti zakričala. Môj otec si myslel že mi ubližuje, pribehol do kuchyne a vrazil mu päsťou do tváre, pričom mu vyrazil 2 zuby. Celé zle.
Celé zle
Včera som zistil, že keď niekto v dome spláchne práve vtedy keď zapínam práčku, zatopí mi to kúpeľňu. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som sa priznala priateľovi, že som bola zaľúbená do jeho najlepšieho kamaráta. On sa priznal že on tiež. Celé zle.
Celé zle
Nedávno som išiel na vyšetrenie ultrazvukom. Aby mal doktor dobrý obraz, prikázal mi prísť „s plným mechúrom“. Na vyšetrenie som prešľapujúc čakal 3 hodiny. Celé zle.
Celé zle